Wieloryby kupują 620 milionów Doge w nadziei na przebicie ceny

Prognoza DOGE: Oczekuje się 40% zwyżki z celem 0,0952 USD

Po ustanowieniu wsparcia w okolicach 0,06$, Dogecoin (DOGE) wydaje się szykować do wybicia ceny. W oczekiwaniu na wybicie ceny, wielkie wieloryby kupiły 620 milionów Dogecoin (DOGE), co podniosło stawkę dla wszystkich zaangażowanych stron!

Dlatego cena DOGE rośnie od kilku dni, ponieważ presja zakupowa ze strony dużych kupujących powoli rośnie. Po ruchu wielorybów, kapitalizacja rynku kryptowalutowego przekroczyła poziom 945 miliardów dolarów. W tym samym okresie czasu innym tokenem, który nabiera rozpędu jest XRP po długim okresie trwania trendów spadkowych.

Jeśli spojrzymy na liczbę osób, które trzymają DOGE długoterminowo, zaobserwowano wzrost o około 5,13% – Adresy, które trzymają Doge w przedziale 100 mln – 1 mld również odnotowały dobry wzrost.

Jednak największa dobra wiadomość była w postaci poprawy odczytów technicznych na wykresach DOGE…. W związku z byczymi odczytami technicznymi do sieci DOGE dołączyło około 6 wielorybów, które przystąpiły do zakupu 620 milionów tokenów DOGE.

Biorąc pod uwagę czas tego zakupu, wydaje się, że wieloryby przybyły na ratunek DOGE w odpowiednim momencie. Pomimo masywnego zamówienia przez wieloryby, nadal istnieje kilka technicznych przeszkód, które DOGE musi wyczyścić, zanim zmieni się w byka!

Eksperci uważają, że najbliższy opór dla DOGE znajduje się w okolicach 0,069 USD…. Około 86000 adresów DOGE posiada zbiór 42 miliardów tokenów, co dodatkowo podkreśla znaczenie tego obszaru oporu.

Jeśli zaś spojrzymy na wykres godzinowy DOGE, odczyty RSI sugerują, że presja zakupowa zaczyna wykazywać oznaki słabości.

Idąc dalej, poziomem, który będzie decydujący dla DOGE będzie 0.069$, który zadecyduje o tym czy faktycznie dojdzie do wybicia czy nie.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra jest naszym najnowszym dodatkiem do zespołu profesjonalnych handlowców w inwestowaconline.com. Z 6-letnim doświadczeniem w handlu, zajmując się kryptowalutami, blockchain i możliwościami arbitrażu, Sandra jest kluczem do utrzymania naszych użytkowników na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami, co z pewnością pomoże każdemu podjąć najlepszą decyzję w świecie handlu. Kiedy nie nurkuje głęboko w liczbach, lubi wspinaczkę górską i długie spacery w Pradze, gdzie mieszka.

Scroll to Top
Przewiń do góry