Najlepsi brokerzy kryptowalut dla 2024

Najlepsi brokerzy kryptowalut

Czy jesteś zainteresowany inwestowaniem w kryptowaluty?

Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem w kryptowaluty, musisz znaleźć odpowiednich brokerów kryptowalut, którzy mogą zapewnić Ci najlepsze udogodnienia w handlu na rynkach kryptowalut.

Zanim przejdziemy dalej, pokryjmy prawdziwą definicję kryptowaluty.

Czym jest kryptowaluta?

Kryptowaluta jest wszędzie, od 2022 roku mówi się, że użytkownicy kryptowalut dostali się do 106 milionów. Stało się to częściowo nie tylko z powodu wybitnych osób promujących kryptowaluty jako przyszłość, ale także przez duże firmy i organizacje finansowe inwestujące w dużą liczbę aktywów kryptowalutowych. Rynki kryptowalut i brokerzy zyskali trakcję, a kapitalizacja rynkowa netto aktywów kryptowalutowych w 2022 roku ma wynosić 750 miliardów dolarów, co stanowi około 533,13 miliardów funtów szterlingów.

Wszyscy mówią o kryptowalucie, ale co to jest?

Kryptowaluty to swego rodzaju cyfrowe monety, którymi handluje się na platformach wymiany za pośrednictwem brokerów.

W ostatnich latach istnienie kryptowalut zyskało masową popularność i otworzyło drzwi do wielu innowacyjnych narzędzi i metod handlu, np. CFD (lub kontrakty na różnice).

Definiowanie kryptowalut

Ponieważ kryptowaluty są walutami cyfrowymi lub wirtualnymi, waluty te polegają na kryptografii w celu zapewnienia bezpieczeństwa i weryfikacji każdej transakcji cyfrowej.

Kryptografia może kontrolować liczbę jednostek i zapobiegać zmianie kodu kryptowaluty, chyba że spełnione zostaną pewne warunki.

Ważna charakterystyka kryptowalut

Dla niektórych osób kryptowaluty są zbawcą gospodarki. Dzieje się tak dlatego, że aktywa kryptowalutowe mogą dać pewne korzyści, które nie wszystkie banki lub inne instytucje finansowe mogą zapewnić.

Oto unikalne cechy kryptowalut, których nie można znaleźć w niektórych konwencjonalnych środkach transakcji walutowych fiat.

Brak stron trzecich zaangażowanych w kryptowaluty

Nie będzie żadnych stron trzecich, takich jak instytucje finansowe, rządy lub jakiekolwiek inne organizacje stron trzecich, które regulują transakcje między Tobą a Twoimi odbiorcami i odwrotnie.

Nie ma żadnej trzeciej strony, która będzie interweniować w twojej transakcji kryptowalutowej. I jest to rozwiązanie typu win-win z siecią P2P lub peer-to-peer. Możesz wysyłać kryptowaluty przez sieć P2P, a posiadacze kryptowalut innych osób będą mogli również wysyłać walutę do Ciebie i Twojego portfela kryptowalutowego.

Kryptowaluty mają większą przejrzystość

Problem z konwencjonalnymi transakcjami polega na tym, że można poprosić o zwrot pieniędzy, a to może spowodować, że odbiorca straci fundusze.

Jako przykład, jeśli twój kupujący wysłał ci płatność i dostarczyłeś towar, ale zanim towar dotrze do miejsca przeznaczenia. Twój kupujący odwraca transakcję. Twój wynik może być taki, że nie otrzymasz należnych ci pieniędzy, a twój kupiec ma teraz twoje fundusze i twoje towary.

Możesz uniknąć tego problemu z transakcjami kryptowalutowymi, ponieważ te transakcje są nieodwracalne.

Żadna strona nie może zmienić twoich transakcji i dlatego może zaoferować ci bardziej przejrzyste transakcje niż konwencjonalne waluty fiat.

Kryptowaluty są zdecentralizowane

Nie ma scentralizowanego miejsca do zawierania transakcji w ogóle, więc możesz wyeliminować wysokie stawki opłat podczas przesyłania pieniędzy.

Kryptowaluta jest utrzymywana przez technologię księgi głównej zwanej blockchain. Blockchain uniemożliwia wszystkim innym podmiotom taranowanie danych. Ani jedna osoba nie może zmienić systemu, więc twoje transakcje będą bezpieczne. W dalszej części omówimy blockchain.

Definicja blockchaina

Blockchain to technologia wykorzystywana w kryptowalutach takich jak Bitcoin. Technologia blockchain występuje w postaci listy zapisanych bloków danych, które są gromadzone przez kryptografię.

Zapisane dane w blockchainie są określane jako księga główna. Kiedy następuje nowa wymiana danych, zwykle transakcja, nowy blok jest dodawany do księgi lub łańcucha bloków.

Podsumowując, blockchain lub księga główna zawiera ważne historyczne informacje o transakcjach.

Portfele kryptowalutowe

Portfel kryptowalutowy to cyfrowy portfel, którego użytkownicy używają do deponowania, przechowywania, trzymania, wysyłania i odbierania kryptowalut lub kryptowalut.

Nie należy mylić go z takimi pojęciami jak PayPal, Payza czy różne inne systemy kryptowalutowe. Portfele kryptowalutowe nie służą do przechowywania kryptowaluty. Portfele przechowują jedynie informacje w postaci kluczy publicznych i prywatnych.

Tymczasem sama kryptowaluta znajduje się wewnątrz blockchaina. Użytkownicy niekoniecznie przechowują swoje kryptowaluty w swoich portfelach. Podsumowując, portfel kryptowalut przechowuje cenne informacje, które możesz wykorzystać, aby uzyskać dostęp do swoich aktywów kryptowalutowych.

Podobnie jak inne portfele również ten ułatwia przechowywanie, wysyłanie i odbieranie waluty. Poniżej wyjaśniamy trzy rodzaje portfeli kryptowalutowych:

Brokerzy kryptowalutowych portfeli sprzętowych

Portfel sprzętowy jest najbardziej bezpiecznym portfelem kryptowalutowym, ponieważ wszystkie dane są przechowywane w trybie offline. Kilka dobrych przykładów to Trezor, Keepkey i Ledger Nano S.

Brokerzy papierowych portfeli kryptowalutowych

Papierowy portfel kryptowalutowy jest popularny i jest bezpieczny. Nie jest jednak tak wygodny jak portfel sprzętowy.

Brokerzy kryptowalut Software Wallet

Portfel Software jest najwygodniejszy wśród tych trzech i można nim zarządzać z poziomu komputera stacjonarnego lub urządzenia mobilnego. Niektóre z portfeli kryptowalutowych uwagi to Exodus, Jaxx i Electrum.

Jak kupić kryptowalutę?

Kryptowalutę można sprowadzić za pomocą internetowego brokera kryptowalut lub giełdy kryptowalut. Możesz kupić bazowe aktywa kryptowalutowe, kupić CFD na kryptowalutę lub kupić kryptowalutowy ETB lub Exchange Traded Note.

Poniżej wyjaśniamy, jak kupować kryptowaluty w sposób bardziej szczegółowy.

Kupuj aktywa bazowe kryptowalut

Dla większości osób kupujących i sprzedających kryptowaluty, będą to robić za pomocą internetowego brokera kryptowalut lub giełdy kryptowalut i będą właścicielem każdej fizycznej kryptowaluty, która jest przynoszona i przechowywana w programowym lub sprzętowym portfelu cyfrowym. Większość najlepszych brokerów kryptowalutowych oferuje swoje portfele kryptowalutowe, abyś mógł przechowywać aktywa kryptowalutowe.

Handluj CFD na kryptowaluty

Niektórzy traderzy kryptowalut o wysokim ryzyku handlują kryptowalutami za pomocą CFD. CFD na kryptowaluty to kontrakt z brokerem kryptowalutowym na określony ruch cenowy kryptowalut. W przypadku handlu CFD nie posiadasz żadnej rzeczywistej kryptowaluty. Jeśli handlujesz CFD na kryptowaluty, możesz handlować kryptowalutami w stosunku do cen Forex zwykłych walut fiat, takich jak funt, EUR i USD.

Korzyścią z CFD na kryptowaluty jest to, że możesz handlować z dźwignią. Na przykład, jeśli Twój broker kryptowalutowy oferuje dźwignię CFD w wysokości 1:10, jeśli zdeponujesz 500 USD, możesz handlować kryptowalutami do wartości 5000 USD. Jeśli Twój handel kryptowalutami idzie na Twoją korzyść, a cena kryptowalut porusza się w górę lub w dół, jak powiedział Twój CFD, możesz zachować zysk. Jeśli handel kryptowalutami nie pójdzie na twoją korzyść, możesz skończyć będąc winnym brokerowi więcej niż twoja zdeponowana kwota. CFD na kryptowaluty jest bardziej krótkoterminową strategią inwestycyjną, ponieważ spekulujesz na przyszłych ruchach cenowych.

Handel CFD na kryptowaluty jest obarczony podwyższonym ryzykiem i nie jest dozwolony w niektórych krajach. Na przykład FCA w Wielkiej Brytanii nie zezwala na handel CFD na aktywa kryptowalutowe w Wielkiej Brytanii. CFD na kryptowaluty są wykorzystywane przez niektórych bardziej zaawansowanych traderów do zabezpieczania swoich transakcji. Upewnij się, że rozumiesz ryzyko.

Handluj ETN na kryptowaluty

Notowania giełdowe kryptowalut są transakcją o wysokim ryzyku, która staje się coraz bardziej powszechna, chociaż nie są one obecnie dostępne w każdym kraju. Krypto-walutowe ETN to niezabezpieczony dłużny papier wartościowy, który opiera swoją wartość na śledzeniu indeksu kryptowalut. Inwestorzy krypto-walutowych ETN mogą czerpać zyski z różnicy między bieżącymi cenami rynkowymi kupna i sprzedaży lub czekać na dojrzałość kryptowaluty do ustalonego czasu, w którym można ją spieniężyć po odjęciu opłat maklerskich. ETN kryptowalutowy jest niezabezpieczonym handlem, co oznacza, że nie posiadasz żadnych bazowych aktywów kryptowalutowych.

Kupuj kryptowaluty z bankomatów

W zależności od Twojej lokalizacji możesz być w stanie kupić kryptowaluty lokalnie z bankomatu kryptowalutowego w pobliżu. W samej Wielkiej Brytanii znajduje się ponad szesnaście tysięcy bankomatów oferujących wszystkie najważniejsze kryptowaluty, takie jak Dogecoin, Dash, Ethereum, Bitcoin Cash, Bitcoin, Zcash, Tether, Monero, Litecoin i Ripple. Bankomaty są dostępne w 71 krajach i akceptują gotówkę lub bankową kartę debetową. Chociaż bankomaty kryptowalutowe oferują wygodę, bezpieczniej jest kupować online za pośrednictwem regulowanego brokera kryptowalutowego. Zgłoszono, że istnieją pewne oszustwa, które proszą ludzi o przekazanie pieniędzy za pomocą tych niemonitorowanych bankomatów. Trzymaj się wysoce regulowanego brokera kryptowalutowego, który ma bardzo wokalną dużą społeczność kryptowalutową.

Handluj kryptowalutami prywatnie

Możesz kupować i sprzedawać kryptowaluty prywatnie, ponieważ portfele kryptowalutowe są również dostępne w formie sprzętowej. Nie jest to zalecane, ponieważ handlujesz swoimi aktywami kryptowalutowymi poza regulowanym, bezpiecznym środowiskiem. Kiedy nie masz już portfela kryptowalutowego, to już go nie ma. Nie ma bezwysiłkowego sposobu na odwrócenie prywatnej sprzedaży w przypadku faulu.

Brokerzy kryptowalut

Jesteśmy w czasach, w których fizyczne waluty są używane coraz mniej. Szczególnie od czasu blokady Covid, ludzie nie potrzebowali fizycznej waluty fiat. Elektroniczna waluta wirtualna stała się wygodniejsza, a handlowcy zarówno młodzi, jak i starsi zaczęli postrzegać kryptowalutę jako przyszłość. Podczas handlu kryptowalutami ważne jest, aby handlować za pośrednictwem renomowanych brokerów kryptowalut.

Poniżej wymieniamy kilku godnych uwagi brokerów kryptowalut:

eToro Będąc jednym z najwyżej ocenianych brokerów kryptowalutowych eToro oferuje kilka walut, w tym Ethereum, Ripple, Bitcoin i Dash.eToro korzysta z dużej społeczności doświadczonych traderów kryptowalutowych, których możesz kopiować i uczyć się od nich.

XTB XTB również ma dobre imię wśród handlowców i oferuje szeroki zakres takich wirtualnych walut, w tym Litcoin, Ethereum i Bitcoin. XTB jest umieszczony jako jeden z 5 najlepszych brokerów kryptowalutowych w branży i są dobrze znani ze swojej wspaniałej obsługi klienta.

IC Markets IC Markets oferuje kryptowaluty przez cały dzień i noc z dobrą dźwignią dla najbardziej popularnych walut, takich jak Litecoin, Ripple, Neo, Ethereum i Bitcoin.

Co robi broker kryptowalutowy?

Broker kryptowalutowy umożliwia kupno i sprzedaż wszystkich wybitnych kryptowalut na nowoczesnych mobilnych i desktopowych platformach handlowych, które są odpowiednio regulowane. Zawsze rozważaj kupno i sprzedaż kryptowalut u dobrze uregulowanych brokerów kryptowalutowych o przyzwoitej reputacji i znacznej bazie użytkowników.

Giełdy kryptowalut

Giełda kryptowalut to miejsce, w którym kupujący i sprzedający spotykają się w celu kupna, sprzedaży lub handlu wirtualnymi monetami z pomocą kilku brokerów kryptowalut.

Kiedy posiadasz aktywa kryptowalutowe, możesz chcieć sprzedać je innym użytkownikom lub, możesz chcieć kupić konkretne kryptowaluty. W tym miejscu będziesz musiał skorzystać z giełdy kryptowalut lub brokera kryptowalut.

Giełda kryptowalut to platforma, która pozwala użytkownikom kupować, sprzedawać i handlować kryptowalutami.

Niektóre giełdy zapewniają tylko handel kryptowalutami, ale niektóre pozwalają również na waluty krzyżowe, dzięki czemu można handlować z kryptowalut do fiat lub fiat do kryptowalut.

Istnieje wiele giełd kryptowalut, które można znaleźć w Internecie. Niektóre z nich oferują transakcje dla wspólnych kryptowalut, takich jak BTC, ETH, BNB, USDT i tak dalej. Ale niektóre oferują również szerszy wachlarz wymiany walut.

Wymiana Binance jest najbardziej znaną giełdą kryptowalut na świecie i oferuje handel kryptowalutami do kryptowalut.

Coinbase jest również popularny i oferuje handel na 100s i 1000s wirtualnych walut, takich jak Litecoin, Ethereum Classic i Bitcoin.

LocalBitcoins z kolei oferuje pozagiełdowy handel wirtualnymi monetami. Handlowcy mogą opublikować walutę na sprzedaż na swoich stronach internetowych, podając kurs i metody płatności.

ICO i token

ICO to skrót od initial coin offering, czyli początkowej oferty monet, która jest rodzajem zbierania funduszy dla start-upu. Odbywa się poprzez sprzedaż tokenów bazowych w zamian za Ethereum lub Bitcoin.

ICO jest podobne do IPO, w którym inwestorzy kupują akcje firmy. Inwestorzy dokonują wejścia na wczesnym etapie projektu, dzięki czemu są w stanie osiągnąć zysk wraz z sukcesem firmy.

Jednak jedną podstawową różnicą między nimi jest to, że w ICO może wziąć udział każda osoba z dowolnego miejsca na świecie.

Token tymczasem też jest rodzajem kryptowaluty, ale reprezentuje konkretne aktywa. Czasami jest używany jako punkty lojalnościowe, które mogą być wymieniane na zniżki. Może również reprezentować coś niecodziennego, jak jeden token to 5 Bitcoinów.

Wydobywanie kryptowalut

Nieco inaczej niż w przypadku walut fiat, kryptowaluty są zazwyczaj wydobywane przez górników. Tak więc istnieje wyrażenie opisujące tę działalność jako wydobycie kryptowalut.

Aby zdefiniować wydobycie kryptowalut, jest to proces, w którym górnicy kryptowalut używają potężnych zasobów sprzętowych, w tym przypadku komputerów i odpowiedniego sprzętu do rozwiązywania problemów matematycznych. Te skomplikowane problemy muszą być rozwiązane, aby osiągnąć częściowe jednostki kryptowaluty jako nagrodę.

Aby było to bardziej wymagające, te problemy matematyczne mają kryptograficzne funkcje hash, które są powiązane z blokiem, który zawiera informacje o transakcji.

Te problemy matematyczne są kuszące do rozwiązania z wieloma górnikami.

Tak więc, podczas rozgryzania rozwiązań problemów, górnicy konkurują z innymi górnikami kryptowalut. Chodzi tu o wygraną i przegraną. Zwycięzcy otrzymają mniejsze ilości kryptowaluty.

Nagroda pochodzi z opłat transakcyjnych, które płacą użytkownicy. Przynajmniej w ten sposób wydobywane są główne kryptowaluty. Innym czynnikiem, który również daje nagrody górnikom kryptowalut, jest wydanie nowych kryptowalut i podziały kryptowalut.

Unikanie oszustw kryptowalutowych

Zazwyczaj łatwiej jest dostrzec pewne rodzaje oszustw, gdy kryptowaluty stają się starsze, jednak traderzy nadal powinni być ostrożni. Wielu oszustów może podawać się za profesjonalne usługi, aby oszukać niczego nie podejrzewających handlowców i inwestorów. Najczęściej występujące oszustwa kryptowalutowe można znaleźć na:

 • Fałszywych stronach internetowych
 • Oszustwa w sieciach społecznościowych
 • Nieregulowane platformy wymiany
 • Oszustwa typu phishing
 • Fałszywe strony internetowe

Fałszywe strony internetowe często pojawiają się jako platformy wymiany kryptowalut, brokerzy kryptowalut, a czasem nawet fałszywe miejsca do gry w kryptowaluty. Zazwyczaj wciągają swoje ofiary poprzez bonusy i darmowe oferty, które zwykle brzmią zbyt dobrze, aby były prawdziwe.

Oszustwa w sieciach społecznościowych

Profile w mediach społecznościowych lub konta z pozornie dużą liczbą zwolenników mogą często przebierać się za certyfikowanych dostawców usług kryptowalutowych. Po raz kolejny próbują przyciągnąć swoje cele, oferując niewiarygodnie duże bonusy i freebies. Próba w roku 2020 obejmowała prominentne konta na Twitterze, które zostały zhakowane, zamieszczając posty o rozdaniach kryptowalut (Bitcoin).

Nieuregulowane platformy wymiany

Jest to zdecydowanie najbardziej przekonujące oszustwo spośród wszystkich innych. Takie strony udają, że oferują podobne, jeśli nie takie same usługi jak inne legalne giełdy. Są one jednak pozbawione wymaganej pozycji prawnej, aby działać legalnie. Ponieważ liczne kryptowaluty nie mogą być łatwo śledzone, o wiele łatwiej jest założyć giełdę kryptowalut, która nie ceni praw klientów.

Oszustwa typu phishing

Phishing należy do najstarszych oszustw wirtualnych w historii Internetu. Oszustwa phishingowe Crypto działają poprzez ukierunkowanie na smartfon, e-mail, a nawet rzeczywisty adres pocztowy niczego nie podejrzewającego użytkownika. Chociaż dane użytkownika są bezpieczne w przypadku większości platform wymiany i regulowanych domów maklerskich, niektóre giełdy mogą nadal doświadczać wycieków danych. Te wycieki danych sprawiają, że dane użytkowników są podatne na działanie phisherów.

Czy brokerzy kryptowalut są przyjaźni dla początkujących?

Najlepsi brokerzy kryptowalutowi zapewniają najlepsze środowisko dla nowszych użytkowników zapuszczających się na rynki kryptowalut, jak również początkujących, którzy chcą inwestować w kryptowaluty takie jak Bitcoin, Dogecoin, Litecoin itp. Wymiana pieniędzy fiat na kryptowaluty (i odwrotnie) odbywa się między kupującym lub inwestorem a firmą brokerską.

Inwestowanie w kryptowaluty i ich sprzedaż za pośrednictwem brokerów ma mnóstwo zalet. Użytkownicy mogą kupować i sprzedawać kryptowaluty po cenach ustalonych przez brokerów. Brokerzy kryptowalut są również idealni, jeśli szukasz inwestycji w niewielką liczbę kryptowalut.

Spread w handlu kryptowalutami

Spread w handlu kryptowalutami to kontrast między cenami kupna i sprzedaży żądanymi za kryptowalutę. Podobnie jak w przypadku wielu rynków finansowych, kiedy inwestor otwiera pozycję na rynku kryptowalut, otrzymuje dwie ceny. Jeśli inwestor chce otworzyć długą pozycję handlową, musi handlować po cenie kupna, znanej jako nieco powyżej ceny rynkowej. Jeśli inwestor zdecyduje się na otwarcie krótkiej pozycji, wówczas handluje po cenie sprzedaży, która jest nieco poniżej ceny sprzedaży.

Jakich opłat można oczekiwać od brokerów handlujących kryptowalutami

Jeśli szukasz najlepszego brokera do handlu kryptowalutami, musisz również wziąć pod uwagę związane z tym opłaty. Poniżej przedstawiamy rodzaje opłat, na które należy uważać:

Opłaty za handel

Opłaty zwykle różnią się w zależności od giełdy i rodzaju prowadzonego handlu. Podczas gdy przedsiębiorcy mogą znaleźć platformy handlowe, które nie pobierają opłat handlowych, mogą być zobowiązani do zapłaty 0,1 procent do 0,5 procent za transakcję. Opłaty są zwykle obniżone, jeśli przedsiębiorcy handlują dużymi ilościami. Opłaty mogą być również zmniejszone dalej, jeśli przedsiębiorca używa lokalnej monety platformy.

Opłaty za depozyt

Najlepsi brokerzy kryptowalutowi pozwalają traderom na bezpłatne przekazywanie środków z ich kont bankowych. Niektórzy handlowcy pobierają do 1,5 procenta, głównie gdy handlowcy wykorzystują kartę debetową. Jeśli trader zdecyduje się zapłacić za pomocą karty kredytowej, może zostać obciążony minimum 3,5 procent, a jego bank może również uznać to za zaliczkę.

Opłaty za wypłatę

Niemożliwe jest, aby traderzy mogli obecnie wycofać swoje wirtualne aktywa z konwencjonalnych domów maklerskich handlujących kryptowalutami. Brokerzy kryptowalutowi zazwyczaj pobierają od swoich klientów opłaty w oparciu o walutę, którą chcą wypłacić. Brokerzy zazwyczaj mają dokładne opłaty wymienione na swoich stronach internetowych.

Opłaty za platformę mogą zjadać zyski traderów, w szczególności regularnych traderów. Najlepsi brokerzy dla kryptowalut pozwalają inwestorom deponować, handlować i wycofywać swoje fundusze przy nominalnych kosztach.

Loty w handlu kryptowalutami

Kryptowaluty są najczęściej handlowane w lotach, które są partiami kryptowalut używanymi do standaryzacji wielkości transakcji. Ponieważ kryptowaluty są dość zmienne, loty są zwykle niezwykle małe. Większość z nich to zaledwie jedna jednostka bazowej kryptowaluty. Niektóre kryptowaluty są jednak nadal handlowane w większych partiach.

Dźwignia w handlu kryptowalutami

Dźwignia finansowa to sposób na zdobycie ekspozycji na ogromne ilości kryptowalut bez konieczności płacenia z góry pełnej wartości transakcji inwestora. Zamiast tego wnoszą oni niewielki depozyt, zwany depozytem zabezpieczającym. Kiedykolwiek trader zamyka pozycję lewarowaną, jego strata lub zysk zależy od pełnej wielkości transakcji.

Mimo że dźwignia finansowa pomaga zwiększyć zyski, zwiększa również ryzyko zwiększonych strat. Obejmują one straty, które mogą przekroczyć depozyt zabezpieczający inwestora na pojedynczej transakcji. Dlatego handel z wykorzystaniem dźwigni sprawia, że dla traderów niezwykle istotne jest nauczenie się, jak zarządzać swoim ryzykiem.

Marża w handlu kryptowalutami

Depozyt zabezpieczający jest ważną częścią handlu lewarowanego. Odnosi się do początkowego depozytu, który inwestor składa, aby otworzyć, jak również utrzymać pozycję lewarowaną. Kiedy inwestor handluje kryptowalutami z depozytem zabezpieczającym, musi pamiętać, że jego wymagania dotyczące depozytu zabezpieczającego będą się zmieniać w zależności od jego inwestora. Zmienia się również w zależności od tego, jak duży jest rozmiar ich transakcji.

Depozyt zabezpieczający jest reprezentowany jako procent pełnej pozycji handlowej. Na przykład, handel na Bitcoinie może wymagać 15 procent całkowitej wartości pozycji do zapłaty za pozycję do otwarcia. W takim przypadku, zamiast zdeponować $10000, musieliby włożyć tylko $1500.

Pips w handlu kryptowalutami

Pips to jednostki do mierzenia wszelkich ruchów w cenach kryptowalut. Odnoszą się one do jednocyfrowego ruchu w cenie na danym poziomie. Prominentne kryptowaluty są zwykle przedmiotem handlu na poziomie „dolara”. W takim przypadku ruch z poziomu 180,00 USD do 181,00 USD oznaczałby, że kryptowaluta przesunęła się tylko o jeden pip. Kryptowaluty o niższej wartości są handlowane w skalach innych niż zwykła skala dolara, tj. pip może być wtedy centem lub ułamkiem jednego centa.

Kluczowe jest dokładne przejście przez szczegóły na preferowanej platformie handlowej, aby w pełni zrozumieć poziom ruchów cenowych. W ten sposób będziesz świadomy, jak są one mierzone przed umieszczeniem transakcji.

Brokerzy kryptowalut CFD

CFD oznacza kontrakt na różnicę i może wydawać się nieco skomplikowany dla nowszych handlowców i inwestorów. Dzięki CFD nikt nie jest właścicielem żadnych monet kryptowalutowych. W przeciwieństwie do tego, dwie strony zakładają się o to, czy cena monety pójdzie w górę lub w dół od ceny początkowej, po której rozpoczęto CFD. Ponieważ CFD są dozwolone na rynkach OTC (lub over-the-counter), handlowcy muszą odwołać się do brokera kryptowalut, aby wziąć udział w takich kontraktach.

CFD są powszechne w regionach takich jak Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i Australia; w szczególności dla kryptowalut takich jak Bitcoin, ponieważ są one kosztowne w posiadaniu. Inwestowanie w CFD pozwala inwestorom uzyskać zaangażowanie w tę klasę aktywów bez potrzeby wymyślania znacznych kwot gotówki. Jeśli kontrakt CFD idzie korzystnie dla przedsiębiorcy, dochód może być również znaczący. Jednakże, odwrotna sytuacja jest również możliwa. Z tego powodu CFD najlepiej nadają się tylko dla doświadczonych traderów.

Podpisanie umowy z brokerem kryptowalutowym

Zapisanie się do domu maklerskiego może być przeprowadzone tylko legalnie, jeśli mieszkasz w kraju, w którym kryptowaluty są regulowane. Jeśli spełniasz wymagania dotyczące wieku inwestycyjnego dla danej jurysdykcji, możesz założyć konto. Oba wymagania muszą być spełnione po założeniu konta.

Najlepsi brokerzy kryptowalutowi zwykle pozwalają inwestorom założyć konta w ciągu kilku minut. Aby utworzyć konto, wymagane jest wymyślenie unikalnej nazwy użytkownika i hasła. Po tym, broker będzie wymagał informacji osobistych, czyli pełnego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, tytułu, daty urodzenia i numeru telefonu. Po utworzeniu konta będziesz musiał również zweryfikować swoje nazwisko, wiek i adres.

Przed założeniem konta będziesz musiał odpowiedzieć na pytania bezpieczeństwa i stworzyć limity konta. Jeśli chodzi o weryfikację twoich danych, wszyscy najlepsi brokerzy kryptowalut są zobowiązani do spełnienia procesu wymogu KYC (lub poznania swojego klienta), zanim pozwolą komukolwiek inwestować. Weryfikacja szczegółów powinna być dość łatwa, jeśli wybrany przez Ciebie broker jest renomowany. Możesz rozważyć wysłanie e-maila do zespołu wsparcia brokera z Twoimi informacjami, aby mogli je zweryfikować. Możesz również przedstawić swój adres za pośrednictwem rachunku za media lub wyciągu bankowego.

Zanim kupisz jakiekolwiek monety kryptowalutowe, upewnij się, że masz wystarczające fundusze na swoim koncie użytkownika dostępne, aby umożliwić przejście wartości transakcji. W związku z tym będziesz musiał wybrać jedną z dostępnych opcji finansowania, aby zdeponować środki przed rozpoczęciem handlu. Większość brokerów ma ogromny wybór dostępnych opcji płatności, które obejmują karty debetowe/kredytowe, portfele cyfrowe, Skrill, przelewy bankowe i wiele innych. To od przedsiębiorcy zależy, jaką metodę wybierze; jednak kwota depozytu musi spełniać minimum wymagane na preferowanej stronie internetowej.

Twoja pierwsza transakcja musi być zrealizowana za pomocą waluty fiat, np. GBP, USD, AUD i wiele innych. Oprócz tego możesz wybrać handel parami kryptowalutowymi, czyli takimi, w których kupujesz jedną kryptowalutę poprzez drugą. Przykładem tego jest BTC/ETH, który polega na zakupie Ethereum za pośrednictwem Bitcoina.

Po tym, poświęć trochę czasu na zaplanowanie swoich celów inwestycyjnych, tj. ile możesz zainwestować i czy uważasz, że moneta, w którą planujesz zainwestować, jest tego warta. Łatwo jest dać się rozproszyć przez znaczne zyski, krótkoterminowe, gdy zajmujesz się rynkiem kryptowalut. Zauważ, że monety o uznanej wartości i długoterminowym progresie są zawsze lepszym wyborem do inwestycji, niż wybieranie nowszych monet. Przykłady takich monet kryptowalutowych obejmują Bitcoin, Cardano, Solana, Litecoin itp.

Zalety handlu i inwestowania w kryptowaluty

Inwestowanie i handel w kryptowalutach, pomimo ryzyka, ma również swoje zalety. Należy również pamiętać, że zalety kryptowalut będą znacznie rosły w miarę ich ewolucji w bardziej powszechny typ płatności. Poniżej przedstawiamy zalety handlu kryptowalutami

Niższe opłaty za transakcje

Ze względu na usunięcie pośredników, takich jak korporacje finansowe, opłaty transakcyjne za kryptowaluty są zazwyczaj dość niskie.

Zwiększone bezpieczeństwo

Rozwój technologii ogólnie prowadzi do zwiększonej ingerencji w prywatność jednostki za pomocą wielu środków. Z drugiej strony, wszystkie transakcje i dane osobowe są ściśle zabezpieczone w środowisku kryptowalut. Zauważ, że chociaż większość transakcji kryptowalutowych może być bezpieczna, nadal możesz być podatny na cyberataki, takie jak hakerstwo.

Decentralizacja

Brak centralnego organu lub wymiany monitorującej kryptowaluty jest jedną z ich najlepszych cech. Liczne osoby postrzegają to jako jeden z największych atutów technologii blockchain i kryptowalut.

Wysokie stopy zwrotu

Traderzy muszą tylko odnieść się do długoterminowego wykresu cenowego kryptowalut takich jak Bitcoin, aby wiedzieć o zwrotach, które mogą uzyskać dzięki mądremu inwestowaniu w kryptowaluty. Przestrzeń kryptowalutowa wciąż ewoluuje i rozwija się, dlatego inwestowanie w obiecującą kryptowalutę może prowadzić do znacznych przyszłych zysków.

Wady handlu i inwestowania w kryptowaluty

Oprócz zalet, handel kryptowalutami może również często przynosić zauważalny stopień ryzyka, biorąc pod uwagę zmienną naturę Bitcoina i innych kryptowalut. Poniżej przedstawiamy wady handlu kryptowalutami.

Przyjęcie

Ponieważ kryptowaluty nie stały się jeszcze powszechne, większość firm woli nie akceptować ich jako wiarygodnej formy płatności za usługi i produkty. Ta predyspozycja może się ostatecznie zmienić, ponieważ opinia publiczna sprawia, że kryptowaluty są bardziej akceptowane jako niezawodna opcja płatności. Na przykład, PayPal pozwolił klientom na posiadanie Bitcoina bez trudności.

Ryzyko niestabilności

Zmienność znaleziona w niektórych kryptowalutach jest podatna na znaczne zyski lub znaczne straty. Inwestowanie w kryptowaluty i handel nimi nie jest odpowiedni dla każdego, zwłaszcza dla osób o mniejszym apetycie na ryzyko.

Zaangażowanie podatkowe

IRS (lub Internal Revenue Service) ogłosił, że transakcje kryptowalutowe podlegają opodatkowaniu zgodnie z prawem, podobnie jak inne rodzaje transakcji. Może to być zniechęcające dla niektórych.

Oszukańcza działalność

Ponieważ transakcje kryptowalutowe zwykle oferują bezpieczeństwo tożsamości, liczne osoby zaznajomione z nielegalną działalnością mogą wykorzystywać kryptowalutę dla swoich korzyści. Takie działania mogą obejmować transakcje w „ciemnej sieci”, pranie pieniędzy, handel ludźmi i przemyt narkotyków.

Czy brokerzy są niezbędni do handlu kryptowalutami

Brokerzy handlujący kryptowalutami służą jako pośrednicy między osobą kupującą kryptowalutę a osobą sprzedającą ją. Brokerzy często kupują również duże partie kryptowalut w celu sprzedaży na swoich platformach, stając się bezpośrednimi sprzedawcami. Najczęściej jednak brokerzy kryptowalut są określani jako pośrednicy. Traderzy składają swoje zlecenia za pośrednictwem wybranych przez siebie brokerów. Po zakupie kryptowaluty, brokerzy umieszczają swoje zlecenia na platformie kryptowalutowej.

Ponieważ kryptowaluty są zdecentralizowane, oznacza to, że handlowcy niekoniecznie będą potrzebowali brokera, aby móc handlować walutą. Inwestorzy mogą handlować kryptowalutami z każdym bez żadnych opłat, scentralizowanych wymian i pośredników. Na koniec dnia to od tradera zależy, czy chce pracować z brokerem kryptowalut, czy samodzielnie.

Jak brokerzy kryptowalut zarabiają na swoich dochodach?

Brokerzy kryptowalut zarabiają dzięki prowizjom i opłatom od transakcji przeprowadzanych przez traderów. Kryptowaluty są dość nowe, a to pozwala brokerom pobierać wyższe opłaty niż w przypadku produktów niezwiązanych z kryptowalutami.

Biorąc wszystko pod uwagę, kryptowaluty są znane ze swojej zmienności; ale mogą być również opłacalne. Kiedy inwestorzy szukają najlepszych brokerów dla kryptowalut, muszą wybrać przejrzystego brokera, który nie ma nic podejrzanego do ukrycia. Sprawdzanie recenzji platform jest niezwykle pomocne przy wyborze właściwego brokera.

Różnica między brokerem a giełdą kryptowalutową

Z giełdami kryptowalut, handlowcy lub inwestorzy zazwyczaj inwestują w monety kryptowalutowe, które chcą i posiadają je całkowicie. Brokerzy, z drugiej strony, pełnią rolę pośredników dla handlowców lub inwestorów, aby obstawiać i spekulować na ruchach cenowych kryptowalut. Najlepsi brokerzy kryptowalut zwykle przechodzą bardziej rygorystyczną kontrolę, a także regulację. Dzieje się tak dlatego, że zapewniają one również instrumenty pochodne i produkty handlowe fiat. Platformy wymiany kryptowalut, w przeciwieństwie do nich, nadal nie są tak regulowane.

Czy handel kryptowalutami jest legalny?

W niektórych jurysdykcjach inwestowanie w kryptowaluty, ich posiadanie lub handel nimi są zakazane lub niezgodne z prawem. W tym samym czasie w innych krajach jest to całkowicie legalne. Na przykład inwestowanie w kryptowaluty od regulowanych brokerów w Wielkiej Brytanii i USA jest całkowicie legalne. Jednak CFD są nadal uważane za nielegalne do czynienia, w obu krajach. Zakaz CFD na Bitcoina w Wielkiej Brytanii obowiązywał od 6 stycznia 2021 roku.

Werdykt brokerów kryptowalutowych

W obecnych czasach nie jest przesadą stwierdzenie, że kryptowaluta jest najbardziej zmienną klasą aktywów, jaką można znaleźć.

To dlatego, że pochodzi z wysokim rynkiem spekulacyjnym, nie wspominając, że obecnie zakłóca konwencjonalną gospodarkę, tak że wielu ustalonych graczy nie widzi, że ma nieodłączną wartość.

Dlatego kryptowaluta powinna być uważana za inwestycję o wysokim ryzyku, ponieważ jej cena jest bardzo zmienna. Korzystanie z kryptowalut staje się bardziej mainstreamowe z każdym miesiącem; i wydaje się bardziej nieuniknione, że kryptowaluty będą używane jako dodatek do walut fiat, jeśli nie zostaną zastąpione pewnego dnia.

Zebraliśmy tysiące punktów danych i napisaliśmy przewodnik, aby pomóc Ci znaleźć najlepszych Brokerów Kryptowalutowych dla Ciebie. Naszym celem jest, aby te informacje pomogły Ci wybrać godnego zaufania, renomowanego i profesjonalnego brokera, który może zaspokoić Twoje potrzeby handlowe online. Poniżej przygotowaliśmy listę tego, co uważamy za najlepszych brokerów kryptowalutowych.

Lista kontrolna renomowanych brokerów kryptowalutowych

Istnieje wiele ważnych czynników, które należy rozważyć przy wyborze brokera handlującego kryptowalutami online.

 • Sprawdź, czy Twój broker kryptowalutowy ma co najmniej 2-letnią historię.
 • Sprawdź, czy Twój broker kryptowalutowy ma rozsądną wielkość obsługi klienta, która wynosi co najmniej 15.
 • Czy broker Cryptocurrency podlega regulacji przez jurysdykcję, która może pociągnąć brokera do odpowiedzialności za jego błędne decyzje; lub w najlepszym wypadku odgrywać rolę arbitrażu w przypadku większych sporów.
 • Sprawdź, czy Twój broker Cryptocurrency ma możliwość uzyskania depozytów i wypłat przetwarzanych w ciągu 2 do 3 dni. Jest to ważne przy wypłacaniu środków.
 • Czy twój broker Cryptocurrency ma międzynarodową obecność w wielu krajach. Obejmuje to lokalne prezentacje seminaryjne i szkolenia.
 • Upewnij się, że twój Cryptocurrency może zatrudnić ludzi z różnych miejsc na świecie, którzy mogą lepiej komunikować się w twoim lokalnym języku.

Nasz zespół wymienił brokerów, którzy pasują do Twoich kryteriów dla Ciebie poniżej. Wszystkie dane brokerów zostały podsumowane w tabeli porównawczej. Przewiń w dół.

Nasza tabela porównawcza brokerów pozwala na porównanie poniższych cech brokerów oferujących Brokerów Kryptowalut.

Porównujemy te cechy, aby ułatwić Ci dokonanie bardziej świadomego wyboru.

 • Minimalny depozyt do otwarcia rachunku.
 • Dostępne metody finansowania dla poniższych Brokerów Kryptowalutowych.
 • Co jesteś w stanie handlować z każdym brokerem.
 • Platformy handlowe oferowane przez tych brokerów.
 • Rodzaj spreadu (jeśli dotyczy) dla każdego brokera.
 • Oferowane poziomy wsparcia klienta.
 • Pokazujemy, czy każdy broker oferuje konta Micro, Standard, VIP i Islamic.
 • Porównanie 15 najlepszych brokerów kryptowalutowych z 2024.

Oto najlepsi brokerzy kryptowalutowi.

Porównaj Cryptocurrency Brokers min depozyty, regulacje, siedzibę, korzyści, metody finansowania i opłaty obok siebie.

Wszyscy brokerzy poniżej są brokerami kryptowalutowymi. Dowiedz się więcej o tym, co oferują poniżej.

IC Markets

Założona: 2007 r.
Siedziba główna: Australia
Liczba klientów: 180,000+
Ochrona przed ujemnym saldem: tak
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC), Urząd Usług Finansowych (FSA), Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC).

*straty mogą przekroczyć depozyty

Plus 500

Założona: 2008 r.
Siedziba główna: Izrael
Liczba użytkowników: 22+ milionów
nogative Balance Protection: **tak
Gwarantowana STOP LOSS: tak

Organ regulacyjny

FCA (#509909), CySEC (#250/14), (ACN 153301681), ASIC w Australii AFSL #417727, FMA w Nowej Zelandii, FSP #486026 i FSP #47546 w RPA, Seychelles Financial Services Authority (Licence No. SD039),(UEN 201422211Z) na rynkach Singapur Monetary Authority (MAS Licence No. CMS100648-1), FSCA (Financial Sector Conduct Authority)

* 82% rachunków inwestorów detalicznych poniosło stratę podczas handlu kontraktami różnicowymi u tego dostawcy. Należy rozważyć, czy można sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty środków.

**zgodność z regulacjami europejskimi

Roboforex

Założona: 2009 r.
Siedziba główna: Belize
Liczba klientów: 10 000+
Ochrona przed ujemnym saldem: nie
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Komisja Usług Finansowych (FSC) Belize

*straty mogą przekroczyć depozyty

Instaforex

Założona: 2008 r.
Siedziba główna: Rosja
Liczba klientów: 10 000+
Ochrona przed ujemnym saldem: nie
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych (CySEC)

*Twój kapitał jest zagrożony

Vantage FX

Założona: 2008 r.
Siedziba główna: Australia
Liczba klientów: 10,000+
Ochrona przed ujemnym saldem: nie
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC)

*Twój kapitał jest zagrożony

easyMarkets

Założona: 2009 r.
Siedziba główna: Cypr, Australia
Liczba klientów: 142,500+
Ochrona przed ujemnym saldem: tak
Gwarantowana STOP LOSS: tak

Organ regulacyjny

Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych (CySEC), Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC)

*Twój kapitał jest zagrożony

Trading 212

Założona: 2006 r.
Siedziba główna: WIELKA BRYTANIA
Liczba użytkowników: 15 000 000+
Ochrona przed ujemnym saldem: tak
Gwarantowana STOP LOSS: tak

Organ regulacyjny

Financial Conduct Authority (FCA), Financial Supervision Commission (FSC)

*straty mogą przekroczyć depozyty

Pepperstone

Założona: 2010 r.
Siedziba główna: Australia
Liczba użytkowników: 89 000+
Ochrona przed ujemnym saldem: tak
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Financial Conduct Authority (FCA), Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC), Federal Financial Supervisory Authority (BaFin), Dubai Financial Services Authority (DFSA), Capital Markets Authority of Kenya (CMA), Pepperstone Markets Limited jest zarejestrowana na Bahamach (numer 177174 B), posiada licencję Securities Commission of the Bahamas (SCB) numer SIA-F217.

*straty mogą przekroczyć depozyty

NordFX

Założona: 2008 r.
Siedziba główna: Mauritius
Liczba użytkowników: 10 000+
Ochrona przed ujemnym saldem: nie
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC), licencja nr: 209/13, numer rejestracyjny VFSC 15008

*straty mogą przekroczyć depozyty

FP Markets

Założona: 2005 r.
Siedziba główna: Australia
Liczba użytkowników: 10 000+
Ochrona przed ujemnym saldem: tak
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)

*Twój kapitał jest zagrożony

FxPro

Założona: 2006 r.
Siedziba główna: WIELKA BRYTANIA
Liczba użytkowników: 1 866 000+
Ochrona przed ujemnym saldem: tak
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Financial Conduct Authority (FCA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC), Financial Sector Conduct Authority (FSCA), Securities Commission of the Bahamas (SCB)

*Twój kapitał jest zagrożony

Admirals

Założona: 2001
Siedziba główna: WIELKA BRYTANIA
Liczba użytkowników: 10 000+
Ochrona przed ujemnym saldem: tak
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Financial Conduct Authority (FCA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC).

*Twój kapitał jest zagrożony

AvaTrade

Założona: 2006 r.
Siedziba główna: Irlandia
Liczba użytkowników: 300 000
Ochrona przed ujemnym saldem: nie
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC), Urząd Usług Finansowych (FSA), Financial Sector Supervisory Authority of South Africa (FSCA), Financial Stability Board (FSB), Polish Financial Supervisory Authority (KNF)

*Twój kapitał jest zagrożony

XM

Założona: 2009
Siedziba główna: Cypr
Liczba użytkowników: 3 500 000
Ochrona przed ujemnym saldem: tak
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Komisja Usług Finansowych (FSC), Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych (CySEC), Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC)

*Twój kapitał jest zagrożony

Wszyscy brokerzy kryptowalutowi w szczegółach

Możesz porównać oceny brokerów kryptowalutowych, min depozyty co oferuje broker, metody finansowania, platformy, rodzaje spreadów, opcje obsługi klienta, regulacje i typy kont obok siebie.

Mamy również pogłębiony artykuł Top Cryptocurrency Brokers for 2024 dalej poniżej.

Najlepsze Brokery Kryptowalutowe dla 2024 przewodnik ostatnio aktualizowany na May 30, 2024

Brokerzy kryptowalutowi – wyjaśnienie

Handel na rynkach finansowych z Brokerami Kryptowalutowymi, gdy warunki są zmienne, może być trudny, nawet dla doświadczonych traderów.

Oprócz zasobów edukacyjnych i innych zasobów dostępnych online, innym ważnym czynnikiem, który traderzy powinni rozważyć, szukając Brokerów kryptowalut, jest platforma, którą Brokerzy kryptowalut oferują.

Wybierz Brokerów Kryptowalut, którzy są w czołówce innowacji i ogólnie uważani są za lidera branży.

Aby uzyskać dostęp do rynków finansowych, będziesz potrzebował Brokerów Kryptowalut, na których możesz polegać.

6 czynników do rozważenia przy wyborze brokerów kryptowalutowych

Przestrzegaj tych pięciu zasad przy wyborze brokera, który jest dla Ciebie odpowiedni:

Czy Twój broker kryptowalutowy jest zaufany i ma ugruntowaną pozycję?

Poszukaj brokera, który ma dobre osiągnięcia/długowieczność na rynku, tak aby Twoja strategia była Twoim głównym zmartwieniem podczas poruszania się po rynkach. Najwyżej ocenianym brokerem kryptowalut jest IC Markets. Założony w 2007 roku, a jego siedziba znajduje się w Australii.

IC Markets jest regulowany. Oznacza to, że IC Markets jest nadzorowany przez i jest sprawdzany pod kątem postępowania przez Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Financial Services Authority (FSA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC) organy regulacyjne.

Innym najlepiej ocenianym brokerem jest eToro.

eToro zostało założone w 2007 roku i ma siedzibę na Cyprze, w Wielkiej Brytanii.

eToro jest regulowany. Oznacza to, że eToro jest nadzorowane przez i jest sprawdzane pod kątem postępowania przez Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Financial Services Authority (FSA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC) organy regulacyjne.

Czy brokerzy kryptowalut są światowymi liderami?

Wybierz brokera, który jest w czołówce innowacji i ogólnie uważany jest za lidera branży. IC Markets segreguje fundusze klientów i oferuje ponad 2250 instrumentów. IC Markets oferuje zarówno platformę handlową online, jak i platformę mobilną, dając klientom łatwy dostęp do rynków.

Ponadto, platforma IC Markets umożliwia dostęp do różnych rynków finansowych na całym świecie. IC Markets jest światowym liderem, jeśli chodzi o innowacje i zawsze szukają sposobów na poprawę i utrzymanie swojej przewagi konkurencyjnej.

Innym dobrym wyborem, gdy szukasz Brokerów Kryptowalutowych jest eToro. eToro Segreguje fundusze klientów i oferuje ponad 2000 instrumentów.

IC Markets

Liczba aktywów: 232

Platformy: MT4, MT5, Mirror Trader, ZuluTrade, Web Trader, cTrader, Mac

FX / Waluty

Pary forex: 65
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

19 oferowanych towarów
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 110
Akcje w Wielkiej Brytanii: tak
Akcje w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*straty mogą przekroczyć depozyty

Plus 500

Liczba aktywów: 2000+

Platformy: autorska platforma handlowa

CFD FX / Waluty

Pary forex: 60+
Główne pary Forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Oferowane towary: 22
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 30+
Akcje w Wielkiej Brytanii: tak
Akcje w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

* 82% rachunków inwestorów detalicznych poniosło stratę podczas handlu kontraktami różnicowymi u tego dostawcy. Należy rozważyć, czy można sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty środków.

Roboforex

Liczba aktywów: 100

Platformy: MT4, MT5, Mac, Web Trader, Tablet & Mobile Apps

FX / Waluty

Pary forex: 35
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: nie

CFD Towary

Oferowane towary: 21
Metale: tak
Energia: nie
Rolnictwo: nie

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Licz: 0
Akcje w Wielkiej Brytanii: tak
Akcje w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Udziały japońskie: tak

*straty mogą przekroczyć depozyty

Instaforex

Liczba aktywów: 144+

Platformy: MT4, MT5, WebTrader, Multiterminal, Insta Tick Trader

FX / Waluty

Pary forex: 30+
Główne pary Forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Oferowane towary: 52+
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 98+
Akcje w Wielkiej Brytanii: tak
Akcje w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

Vantage FX

Liczba aktywów: 247

Platformy: MT4, MT5, Vantage App, ProTrader, Webtrader, Metaquotes App

FX / Waluty

Pary Forex: 40+
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: nie
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Towary oferowane: nie określono
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 15+
Akcje w Wielkiej Brytanii: tak
Akcje w USA: nie
Akcje niemieckie: nie
Akcje japońskie: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

easyMarkets

Liczba aktywów: 230

Platformy: MT4, cTrader

FX / Waluty

Pary forex: 150
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Oferowane towary: 35+
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 20+
Akcje w Wielkiej Brytanii: tak
Akcje w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

Trading 212

Liczba aktywów: 10 000+

Platformy: własna platforma handlowa, iOS i Android App, Web Trader

FX / Waluty

Pary forex: 177
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

14 oferowanych towarów
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 1731
Udziały w Zjednoczonym Królestwie: tak
Udziały w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*straty mogą przekroczyć depozyty

Pepperstone

Liczba aktywów: 1200+

Platformy: MT4, MT5, TradingView, DupliTrade, myFXbook, Mac, Web Trader, cTrader, Tablet & Mobile apps

CFD FX / Waluty

Pary Forex: 70+
Główne pary Forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Oferowane towary: 16
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 1100
Udziały w Wielkiej Brytanii: tak
Udziały w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*straty mogą przekroczyć depozyty

NordFX

Liczba aktywów: 100

Platformy: MT4, MT5, Tablet & Mobile Apps

FX / Waluty

Pary Forex: 50+
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Oferowane towary: 20+
Metale: tak
Energia: nie
Rolnictwo: nie

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Licz: 0
Udziały w Wielkiej Brytanii: nie
Udziały w USA: nie
Udziały niemieckie: nie
Udziały japońskie: nie

*straty mogą przekroczyć depozyty

FP Markets

Liczba aktywów: 144+

Platformy: MT4, MT5, IRESS, Mac, Web Trader, Tablet & Mobile apps

FX / Waluty

Pary Forex: 60
Główne pary Forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Oferowane towary: 18
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 10 000
Udziały w Zjednoczonym Królestwie: tak
Udziały w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

FxPro

Liczba aktywów: 430

Platformy: MT4, MT5, cTrader, Tablet & Mobile apps

FX / Waluty

Pary forex: 70
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Oferowane towary: 30
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 1700
Udziały w Wielkiej Brytanii: tak
Udziały w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

Admirals

Liczba aktywów: 148

Platformy: MT4, MT5, Mac, Web Trader, Tablet & Mobile apps

FX / Waluty

Pary forex: 40
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Oferowane towary: 5+
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: nie

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 64
Udziały w Wielkiej Brytanii: tak
Udziały w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

AvaTrade

Liczba aktywów: 1250

Platformy: MT4, MT5, aplikacje na tablety i urządzenia mobilne

FX / Waluty

Pary forex: 55
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Oferowane towary: 17
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 1000
Udziały w Wielkiej Brytanii: tak
Udziały w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

XM

Liczba aktywów: 1000+

Platformy: MT4, MT5, Mac, Web Trader, Tablet i aplikacje mobilne

FX / Waluty

Pary forex: 40+
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: nie

CFD Towary

Oferowane towary: 5+
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: nie

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 30
Udziały w Wielkiej Brytanii: tak
Udziały w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

Jakie są prowizje i opłaty brokerów kryptowalutowych?

Upewnij się, że Twój broker jest przejrzysty z opłatami i że te należności są konkurencyjne.

Najlepiej oceniony broker kryptowalutowy IC Markets oferuje konkurencyjne oferty dla Forex, CFD, Spread Betting, Share dealing, Cryptocurrencies. Minimalny depozyt IC Markets wynosi 200.

Inny najwyżej oceniany broker kryptowalutowy eToro oferuje Akcje, Towary, Forex, CFD, Social Trading, Indeksy, Kryptowaluty, Fundusze oparte na indeksach, Fundusze giełdowe (ETF). Minimalny depozyt eToro wynosi 50. Należy pamiętać, że każda dostępność kryptowalut u dowolnego brokera podlega regulacji.

IC Markets

Minimalny depozyt: 200 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: różne
Opłata za brak aktywności: nie
Prowizja od transakcji CFD: tak

*straty mogą przekroczyć depozyty

Plus 500

Minimalny depozyt: 100 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: tak
Prowizja od transakcji CFD: nie

* 82% rachunków inwestorów detalicznych poniosło stratę podczas handlu kontraktami różnicowymi u tego dostawcy. Należy rozważyć, czy można sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty środków.

Roboforex

Minimalny depozyt: 1 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: tak
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: nie
Prowizja od transakcji CFD: nie

*straty mogą przekroczyć depozyty

Instaforex

Minimalny depozyt: 100 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: różne
Opłata za depozyt: tak
Opłata za brak aktywności: tak
Prowizja od transakcji CFD: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

Vantage FX

Minimalny depozyt: 200 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: różne
Opłata za depozyt: tak
Opłata za brak aktywności: tak
Prowizja od transakcji CFD: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

easyMarkets

Minimalny depozyt: 100 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: nie
Prowizja od transakcji CFD: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

Trading 212

Minimalny depozyt: 1 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: nie
Prowizja od transakcji CFD: nie

*straty mogą przekroczyć depozyty

Pepperstone

Minimalny depozyt: 200 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: nie
Prowizja od transakcji CFD: nie

*straty mogą przekroczyć depozyty

NordFX

Minimalny depozyt: 1 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: nie
Prowizja od transakcji CFD: tak

*straty mogą przekroczyć depozyty

FP Markets

Minimalny depozyt: 100 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: tak
Opłata za brak aktywności: nie
Prowizja od transakcji CFD: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

FxPro

Minimalny depozyt: 100 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: tak
Prowizja od transakcji CFD: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

Admirals

Minimalny depozyt: 100 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: nie
Prowizja od transakcji CFD: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

AvaTrade

Minimalny depozyt: 100 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: nie
Prowizja od transakcji CFD: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

XM

Minimalny depozyt: 5 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: tak
Prowizja od transakcji CFD: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

Jakie są metody finansowania i wypłaty Brokerów Kryptowalutowych?

Kiedy mamy do czynienia z brokerami kryptowalutowymi, posiadanie wygodnych metod finansowania i wypłaty sprawia, że proces transakcyjny i Twoje doświadczenie handlowe są bardziej płynne.

IC Markets

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: tak
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: nie

*straty mogą przekroczyć depozyty

Plus 500

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: tak
Skrill: tak
Neteller: nie
Payoneer: nie

* 82% rachunków inwestorów detalicznych poniosło stratę podczas handlu kontraktami różnicowymi u tego dostawcy. Należy rozważyć, czy można sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty środków.

Roboforex

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: ne
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: tak

*straty mogą przekroczyć depozyty

Instaforex

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: nie
Skrill: nie
Neteller: tak
Payoneer: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

Vantage FX

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: ne
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

easyMarkets

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: ne
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

Trading 212

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: tak
Skrill: tak
Neteller: nie
Payoneer: nie

*straty mogą przekroczyć depozyty

Pepperstone

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: tak
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: nie

*straty mogą przekroczyć depozyty

NordFX

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: nie
PayPal: nie
Skrill: nie
Neteller: tak
Payoneer: nie

*straty mogą przekroczyć depozyty

FP Markets

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: tak
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

FxPro

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: tak
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

Admirals

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: tak
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

AvaTrade

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: tak
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

XM

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: tak
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

Znaleźć brokerów kryptowalut z całodobowym wsparciem?

Obsługa klienta jest bardzo ważna, gdy mamy do czynienia z brokerami kryptowalut.

Przy inwestowaniu i kontaktach z brokerami obsługa klienta może obejmować szereg usług dla klientów, aby pomóc im w opłacalnym i prawidłowym korzystaniu z usług brokerów. Może obejmować pomoc w instalacji, szkoleniu, rozwiązywaniu problemów, aktualizacji i anulowaniu produktu lub usługi.

Obsługa klienta brokerów kryptowalutowych może obejmować usługi odbierania telefonów, wsparcie czatu na żywo i wsparcie obsługi klienta przez e-mail.

IC Markets obsługuje szeroki zakres języków, w tym angielski, japoński, chiński, polski, afrykański, duński, holenderski, niemiecki i inne.

eToro obsługuje wiele języków, w tym angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski.

IC Markets i eToro oferują wsparcie, w którym klienci mogą zadzwonić lub skontaktować się z działem pomocy technicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej lub usługi czatu.

IC Markets

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ❌
Email ✅

Języki

Angielski, japoński, chiński, polski, afrikaans, duński, holenderski, niemiecki i inne.

*straty mogą przekroczyć depozyty

Plus 500

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ❌
Email ✅

Języki

Czeski, słowacki, angielski, japoński, chiński, polski, duński, holenderski, niemiecki i inne.

* 82% rachunków inwestorów detalicznych poniosło stratę podczas handlu kontraktami różnicowymi u tego dostawcy. Należy rozważyć, czy można sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty środków.

Roboforex

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

Czeski, angielski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, indonezyjski, malajski, portugalski, hiszpański, włoski, polski, arabski, tajski, rosyjski i ukraiński.

*straty mogą przekroczyć depozyty

Instaforex

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ❌
Email ✅

Języki

Czeski, słowacki, angielski, japoński, chiński, polski, afrikaans, duński, holenderski, niemiecki i inne.

*Twój kapitał jest zagrożony

Vantage FX

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

Angielski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, indonezyjski, malajski, portugalski, hiszpański, włoski, arabski, tajski, rosyjski.

*Twój kapitał jest zagrożony

easyMarkets

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

Angielski, japoński, chiński, polski, afrikaans, niemiecki i inne.

*Twój kapitał jest zagrożony

AvaTrade

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

Arabski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, holenderski, angielski, fiński, francuski, niemiecki, węgierski, włoski, indonezyjski, japoński, mongolski, polski, portugalski, rosyjski, hiszpański, szwedzki, tajski, malajski, koreański i turecki

*Twój kapitał jest zagrożony

XM

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

arabski, chiński, angielski, francuski, niemiecki, grecki, hindi, węgierski, indonezyjski, włoski, japoński, koreański, malajski, polski, portugalski, rosyjski, hiszpański, szwedzki, tajski i turecki

*Twój kapitał jest zagrożony

Trading 212

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

Angielski, Deutsch, Nederlands, Espanol, Francais, Italiano, Polski, Srpski, Norsk, Svenska, Cesky, РУССКИЙ, Romana, Turkce, العربية, 中文.

*straty mogą przekroczyć depozyty

Pepperstone

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

Angielski, hiszpański, portugalski, tajski, rosyjski, włoski, francuski, niemiecki, polski, chiński, wietnamski i arabski

*straty mogą przekroczyć depozyty

NordFX

Wsparcie
Live Chat ❌
Telefon ❌
Email ✅

Języki

Indyjski, chiński, arabski, brazylijski, angielski, hiszpański, rosyjski.

*straty mogą przekroczyć depozyty

FP Markets

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

Angielski, hiszpański, portugalski, rumuński, bułgarski, arabski, rosyjski, francuski, włoski, grecki, filipiński, łotewski, polski,indonezyjski, tajski, malajski, niemiecki, wietnamski.

*Twój kapitał jest zagrożony

FxPro

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

arabski, chiński, angielski, francuski, niemiecki, węgierski, indonezyjski, włoski, japoński, koreański, polski, portugalski, rosyjski, hiszpański, wietnamski, grecki, malezyjski, tajski, turecki, rumuński, czeski, słowacki

*Twój kapitał jest zagrożony

Admirals

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

angielski, hiszpański, węgierski, bułgarski, cestina, niemiecki, holenderski, francuski, Eesti, Francais, grecki, Latviesu, Lietuviskas, mołdawski, chorwacki, słoweński, polski, rosyjski, serbski, rumuński, ukraiński i chorwacki

*Twój kapitał jest zagrożony

Upewnij się, że Brokerzy kryptowalutowi oferują kompleksowe zasoby dla traderów?

Upewnij się, że Twój broker oferuje darmowe zasoby, takie jak narzędzia do analizy, edukacji i zarządzania ryzykiem. Dzięki bogactwu wiedzy najlepszych analityków, IC Markets i eToro współpracują, aby dostarczyć traderom najnowsze wiadomości i spostrzeżenia.

Dla większości traderów, pierwszym – a czasem jedynym – zmartwieniem jest dążenie do uzyskania „przewagi”. Podczas gdy jest to z pewnością ważne, wraz z rozsądnymi nawykami zarządzania pieniędzmi, aby poruszać się po rynkach, ten krok sam w sobie nie stanowi pełnego przygotowania. Gdy każdy inwestor zanurza się w tym ważnym przedsięwzięciu, ważne jest, aby nie zapomnieć o najbardziej podstawowych, ale kluczowych krokach, takich jak wybór najlepszego brokera, aby uzyskać dostęp do rynków.

Dlaczego brokerzy kryptowalut muszą być regulowani?

Regulowany broker kryptowalut obniża Twoje ryzyko.

Regulacja brokerów chroni konsumentów. Zbyt mała regulacja brokera może prowadzić do słabych usług i prawdopodobnie szkód finansowych.

Brokerzy kryptowalut są regulowani, aby powstrzymać oszustwa. Kapitał obrotowy agenta i konto zasilane przez klientów muszą być oddzielone. Jest to równoznaczne z oszustwem, jeśli pieniądze klienta są wykorzystywane do prowadzenia działalności. Regulacja jest wymagana, aby upewnić się, że tak się nie stanie.

Lista Brokerów Kryptowalutowych

Brokerzy kryptowalutowi FAQ

Jacy są najlepsi brokerzy kryptowalut?

Najlepsi brokerzy kryptowalut, którzy są regulowani to.

Jaki jest najlepszy broker kryptowalut?

Najlepszym brokerem Cryptocurrency jest IC Markets. Uważamy IC Markets za jednego z najlepszych brokerów kryptowalutowych, ponieważ IC Markets jest aktywnie wykorzystywany przez ponad 180000 aktywnych handlowców. IC Markets ia regulowane przez regulatorów finansowych warstwy 1, w tym Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Financial Services Authority (FSA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC). IC Markets zostały założone w 2007 roku i mają siedzibę w Australii. Możesz otworzyć rachunek handlowy na żywo z IC Markets z zaledwie 200 min depozytu.

Powiązane recenzje brokerów kryptowalutowych

Przeczytaj nasze recenzje dotyczące Brokerów kryptowalut wymienionych powyżej. Możesz przeczytać nasze dogłębne recenzje Brokerów Kryptowalut poniżej.

Scroll to Top
Przewiń do góry