Top Ctrader Brokerzy za 2024

Top Ctrader Brokerzy

Europejska firma Spotware Systems zaprojektowała i rozwinęła Elektroniczną Sieć Komunikacyjną, która jest znana na całym świecie jako cTrader.

Brokerzy, którzy zajmują się platformą „pod klucz” cTrader podczas obsługi klientów detalicznych podczas handlu są określani jako Brokerzy cTrader.

Kilka brokerów handlowych przyjęło platformę cTrader, która jest wyposażona w funkcję prostego przetwarzania (STP) dla wszystkich zleceń umieszczonych w ich sieciach.

Nawet jeśli brokerzy cTrader odgrywają ważną rolę w promowaniu cTrader, cTrader nie jest tak popularny wśród handlowców jak platforma MT4. Jest to powód, dla którego istnieje niewielka pula doświadczonych brokerów cTrader.

Wersje cTradera

Dzięki dzisiejszym nowoczesnym technologiom, handel online jest możliwy z domowego komputera i urządzeń mobilnych. To jest powód, dla którego firma opracowała różne wersje platformy cTrader. cTrader jest dostępny dla komputerów stacjonarnych, laptopów, telefonów z systemem Android, telefonów z systemem iOS oraz przeglądarek internetowych.

W wersji na komputery stacjonarne i laptopy platforma może być pobrany i zainstalowany przez następujące podpowiedzi. Nazwa użytkownika i hasło są wymagane jako dane uwierzytelniające do rozpoczęcia handlu.

Wersja internetowa nie wymaga pobierania i jest dostępna bezpośrednio ze strony internetowej Twojego brokera cTrader. Tutaj również musisz mieć nazwę użytkownika i hasło, aby się zalogować.

cTrader dla urządzeń mobilnych

Platforma cTrader jest również udostępniona dla urządzeń mobilnych. Użytkownicy systemu Android muszą pobrać odpowiednią aplikację z Google Play Store. Podobnie, użytkownicy iPhone’a i iPada mogą zrobić to samo z Apple App Store.

Brokerzy cTrader i przewodnik użytkownika

Brokerzy cTrader pomagają w handlu za pomocą platformy cTrader.

Poniżej znajdują się niektóre z ważnych wskazówek, które brokerzy cTrader sugerują:

Logowanie jest wymagane, aby rozpocząć handel na rachunku demo lub rachunku rzeczywistym.

Brokerzy cTrader pomagają w otwarciu rachunku demonstracyjnego, a następnie rachunku rzeczywistego. Należy jednak pamiętać, że rachunek rzeczywisty nie jest otwierany przez platformę cTrader, jest on przekierowywany na odpowiednią stronę internetową.

Uderzenie w przycisk Exit cTrader zatrzymuje wszystkie aktywne roboty, z wyłączeniem otwartych traderów.

Można składać dwa rodzaje zleceń. Pierwsze z nich to zlecenia rynkowe, a kolejne to zlecenia oczekujące.

Narzędzia cTradera

Na platformie dostępnych jest kilka przydatnych narzędzi, a poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych z nich:

Wykres

Istnieją trzy tryby wykresu i są to: wykres pojedynczy, wykres wielokrotny i wykres swobodny.

Linie

Umożliwia rysowanie linii trendu. Wystarczy kliknąć na narzędzie Linia, aby z niego skorzystać.

Równoległy kanał cenowy

Możesz śledzić kanały za pomocą tego narzędzia.

Fibonacci

Retracement, ekspansja, łuk i inne narzędzia Fibonacciego mogą być dostępne za jego pomocą.

Pitchfork

Wzór widelca może być użyty tutaj.

Ustawienie alarmu cenowego

Dzięki tej opcji, możesz zatrzymać lub ograniczyć swoje zlecenia.

Preferencje cTradera

Możesz ustawić ekran zgodnie z własnymi preferencjami, takimi jak tryb QuickTrade, włączone lub wyłączone dźwięki, zmiana języków, tryb układu wykresu, pełny ekran i inne.

Wpłaty i wypłaty

Możesz wpłacić lub wypłacić środki bezpośrednio z platformy. Brokerzy cTrader pomagają w płynnym wpłacaniu środków i wypłacaniu pieniędzy.

Brokerzy cTrader Werdykt

Platforma cTrader jest jedną z najlepszych platform handlowych, nawet jeśli nie jest popularna jak MT4 czy MT5. Możesz łatwo znaleźć jednego z najlepszych brokerów cTrader, aby pomóc Ci w handlu na nim. Z nim handel jest możliwy na wszystkich urządzeniach.

Jest wysoce bezpieczny i pewny.

Zebraliśmy tysiące punktów danych i napisaliśmy przewodnik, aby pomóc Ci znaleźć najlepszych brokerów Ctrader dla Ciebie. Naszym celem jest, aby te informacje pomogły Ci wybrać godnego zaufania, renomowanego i profesjonalnego brokera, który może zaspokoić Twoje potrzeby handlowe online. Poniżej przygotowaliśmy listę tego, co uważamy za najlepszych brokerów Ctrader.

Lista kontrolna renomowanych brokerów

Istnieje wiele ważnych czynników do rozważenia przy wyborze brokera handlowego online Ctrader.

Sprawdź, czy twój broker Ctrader ma historię co najmniej 2 lat.
Sprawdź, czy twój broker ma rozsądną wielkość wsparcia klienta, co najmniej 15.
Czy broker Ctrader podlega regulacji przez jurysdykcję, która może pociągnąć brokera do odpowiedzialności za swoje wątpliwości; lub w najlepszym wypadku odgrywać rolę arbitrażu w przypadku większych sporów.
Sprawdź, czy twój broker Ctrader ma możliwość uzyskania depozytów i wypłat przetwarzanych w ciągu 2 do 3 dni. Jest to ważne przy wypłacaniu środków.
Czy twój broker Ctrader ma międzynarodową obecność w wielu krajach. Obejmuje to lokalne prezentacje seminariów i szkolenia.
Upewnij się, że Twój Ctrader może zatrudnić ludzi z różnych miejsc na świecie, którzy mogą lepiej komunikować się w Twoim lokalnym języku.

Nasz zespół wymienił brokerów, którzy pasują do Twoich kryteriów dla Ciebie poniżej. Wszystkie dane brokerów zostały podsumowane w tabeli porównawczej. Przewiń w dół.

Transakcje (bargain) i pozycje

Transakcja (bargain) jest wynikiem handlu różnymi aktywami finansowymi. Może to być reakcja dostawcy płynności lub brokera na prośbę traderów o wykonanie zlecenia. Bargain realizujący zlecenia może oznaczać, że pozycja jest otwarta lub zamknięta. W zależności od płynności rynku, pojedyncza strona może wypełnić cały wolumen transakcji lub może go wypełnić wiele stron.

Ogólnie rzecz biorąc, pozycje są sumą posiadanych zasobów, którymi w tym przypadku będą aktywa finansowe. Otwarta pozycja odnosi się do aktywów nadal posiadanych przez inwestora, które nie zostały jeszcze sprzedane na otwartym rynku. Innymi słowy, otwarte pozycje mogą być wynikiem dobrego wypełnienia zleceń. Najszybszym sposobem otwarcia pozycji jest użycie zleceń rynkowych.

W cTraderze, wszystkie otwarte lub dostępne pozycje są pokazywane w zakładce Pozycja na tablicy Tradewatch. Pokazuje również szczegółowe dane dotyczące modyfikacji, otwarcia i nadzorowania pozycji w segmencie pozycji w TradeWatch.

Wykresy handlowe

cTrader pozwala na składanie zleceń, alarmów kosztowych, dostosowanie otwartej pozycji i ustawienie Take Profit i Stop Loss w obrębie wykresów.

Aby zawrzeć transakcję w ramach funkcji QuickTrade, szczególnie z poziomu wykresu, należy najechać na przycisk kupna lub sprzedaży QuickTrade, aby zwieńczyć wykres. Po tym, selektor wolumenu pojawi się pomiędzy nimi. Zmień wolumen transakcji za pomocą przełączników, wpisując wymaganą kwotę lub wybierz kwotę z listy wyboru, a następnie dotknij przycisku Sprzedaj lub Kup, aby złożyć zamówienie.

Oczekujące zamówienie zostanie pokazane na wykresie bezpośrednio na poziomie kosztów, które ustawiłeś. Możesz wskazywać i klikać, aby dopasować zamówienia do wykresu.

Aby utworzyć zlecenia w ramach wykresu, kliknij prawym przyciskiem myszy na określony poziom kosztów i wybierz opcję Złóż zlecenie, aby przejść do listy nowych zleceń lub wybierz opcję Buy/Sell Limit, Sell/Buy Stop, aby utworzyć indywidualne zlecenie na określonym poziomie kosztów.

Odznaka niewykorzystanego zlecenia pojawi się na wykresie. Mieści ona liczbę całkowitych lotów będących przedmiotem wymiany lub handlu, całkowitą liczbę pipsów i stratę lub zysk netto bieżącej pozycji oraz przyciski Nadzorowanie i Zapewnienie. Zbadaj identyfikację zlecenia, aby zrozumieć jego dane.

Aby zmienić zlecenie, wskaż je i kliknij na Cost Pivot lub kliknij dwukrotnie, aby otworzyć menu Adjust Order. Aby zmienić zabezpieczenie Take Profit lub Stop Loss, wskaż i kliknij daną plakietkę pod lub nad plakietką zlecenia.

Opinie rynkowe

Opinia rynkowa jest wyświetlana pod przyciskiem QuickTrade. Opinia rynkowa pokazuje wskaźnik kont użytkowników, którzy przewidują, czy koszt spadnie lub wzrośnie indywidualnie. Dane są zbierane przez brokera krzyżowego ze wszystkich dostępnych serwerów cTrader.

Głębokość rynku

Głębokość rynku jest stopniem pełnej sumy otwartych zleceń sprzedaży i kupna dla danego obrazu przy różnych kosztach. Im wyższa liczba zleceń sprzedaży i kupna przy każdym koszcie, tym większa głębokość rynku. Jest ona również znana jako Głębokość Rynku (DoM).

cTrader DoM pozwala na śledzenie głębokości rynku wybranego symbolu w czasie rzeczywistym i złożenie zlecenia przy użyciu specyficznych ustawień DoM. Przejdź do prawego górnego rogu do zakładki Głębokość Rynku, aby poinformować o głębokości rynku danego znaku.

Cost DoM

Kliknij na Cost DoM, aby przejść do widoku Cost DoM. Jest to idealny widok dla rzeczywistego handlu, ponieważ pokazuje więcej punktów zainteresowania, pozwala na wejście do handlu z limitem lub stopem sprzedaży lub kupna i zarządza otwarciem pozycji specjalnie w ramach tabeli głębokości rynku.

Koszt jest przekazywany przez najobszerniejszą kolumnę w centrum, po tym jak przesuniesz kursor nad tabelą Cost DoM. Wolumen Dostępny dla Handlu pokazuje się u góry po prawej stronie za porównaniem kosztu. Wolumen Ofertowania powinien być wyczyszczony, a Wolumen Kupna poprawiony. Po najechaniu na nie kursor jest oddzielnie kolorowany na zielono i pomarańczowo. Pokazane są aktualne sumy Opłat Oferowanych i Zapytań; druga cena jest przedstawiona jako trzy ostatnie cyfry kosztu Kupna/Sprzedaży. Punkt – 0,1 pip może być końcową cyfrą.

Zebraliśmy tysiące punktów danych i napisaliśmy przewodnik, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze Jak używać cTrader dla Ciebie. Naszym celem jest, aby te informacje pomogły Ci wybrać godnego zaufania, renomowanego i profesjonalnego brokera, który może zaspokoić Twoje potrzeby handlowe online. Poniżej przygotowaliśmy listę tego, co uważamy za najlepsze platformy handlowe cTrader.

Lista kontrolna Jak używać cTradera?

Istnieje wiele ważnych czynników, które należy rozważyć przy wyborze brokera handlowego CTrader Trading Platforms.

Sprawdź, czy Twój broker CTrader Trading Platforms ma historię co najmniej 2 lat.
Sprawdź, czy twój broker CTrader Trading Platforms ma rozsądną wielkość obsługi klienta z co najmniej 15.
Czy broker CTrader Trading Platforms podlega regulacji z jurysdykcji, która może pociągnąć brokera do odpowiedzialności za swoje wątpliwości; lub w najlepszym przypadku odgrywać rolę arbitrażu w przypadku większych sporów.
Sprawdź, czy Twój broker CTrader Trading Platforms ma możliwość uzyskania depozytów i wypłat przetwarzanych w ciągu 2 do 3 dni. Jest to ważne przy wypłacaniu środków.
Czy twój broker CTrader Trading Platforms ma międzynarodową obecność w wielu krajach. Obejmuje to lokalne prezentacje seminariów i szkolenia.
Upewnij się, że Twój CTrader Trading Platforms może zatrudnić ludzi z różnych miejsc na świecie, którzy mogą lepiej komunikować się w Twoim lokalnym języku.

Nasz zespół wymienił dla Ciebie poniżej brokerów, którzy spełniają Twoje kryteria. Wszystkie dane brokerów zostały podsumowane w tabeli porównawczej. Przewiń w dół.

Nasza tabela porównawcza brokerów poniżej pozwala na porównanie poniższych cech brokerów oferujących platformy handlowe CTrader.

Porównujemy te cechy, aby ułatwić Ci dokonanie bardziej świadomego wyboru.

Minimalny depozyt do otwarcia rachunku.
Dostępne metody finansowania dla poniższych platform handlowych CTrader.
Co jesteś w stanie handlować z każdym brokerem.
Platformy handlowe oferowane przez tych brokerów.
Rodzaj spreadu (jeśli dotyczy) dla każdego brokera.
Oferowane poziomy wsparcia klienta.
Pokazujemy, czy każdy broker oferuje konta Micro, Standard, VIP i Islamic.

Nasza tabela porównania brokerów pozwala na porównanie poniższych cech brokerów oferujących Ctrader Brokers.

Porównujemy te cechy, aby ułatwić Ci dokonanie bardziej świadomego wyboru.

Minimalny depozyt do otwarcia rachunku.
Dostępne metody finansowania dla poniższych Ctrader Brokers.
Co jesteś w stanie handlować z każdym brokerem.
Platformy handlowe oferowane przez tych brokerów.
Rodzaj spreadu (jeśli dotyczy) dla każdego brokera.
Oferowane poziomy wsparcia klienta.
Pokazujemy, czy każdy broker oferuje konta Micro, Standard, VIP i Islamic.

Porównanie 15 najlepszych brokerów Ctrader z 2024.

Oto najlepsi brokerzy Ctrader Brokers.

Porównaj Ctrader Brokers min depozyty, regulacje, siedzibę, korzyści, metody finansowania i opłaty obok siebie.

Wszyscy brokerzy poniżej są brokerami ctrader. Dowiedz się więcej o tym, co oferują poniżej.

IC Markets

Założona: 2007 r.
Siedziba główna: Australia
Liczba klientów: 180,000+
Ochrona przed ujemnym saldem: tak
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC), Urząd Usług Finansowych (FSA), Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC).

*straty mogą przekroczyć depozyty

FxPro

Założona: 2006 r.
Siedziba główna: WIELKA BRYTANIA
Liczba użytkowników: 1 866 000+
Ochrona przed ujemnym saldem: tak
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Financial Conduct Authority (FCA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC), Financial Sector Conduct Authority (FSCA), Securities Commission of the Bahamas (SCB)

*Twój kapitał jest zagrożony

Pepperstone

Założona: 2010 r.
Siedziba główna: Australia
Liczba użytkowników: 89 000+
Ochrona przed ujemnym saldem: tak
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Financial Conduct Authority (FCA), Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC), Federal Financial Supervisory Authority (BaFin), Dubai Financial Services Authority (DFSA), Capital Markets Authority of Kenya (CMA), Pepperstone Markets Limited jest zarejestrowana na Bahamach (numer 177174 B), posiada licencję Securities Commission of the Bahamas (SCB) numer SIA-F217.

*straty mogą przekroczyć depozyty

easyMarkets

Założona: 2009 r.
Siedziba główna: Cypr, Australia
Liczba klientów: 142,500+
Ochrona przed ujemnym saldem: tak
Gwarantowana STOP LOSS: tak

Organ regulacyjny

Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych (CySEC), Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC)

*Twój kapitał jest zagrożony

AvaTrade

Założona: 2006 r.
Siedziba główna: Irlandia
Liczba użytkowników: 300 000
Ochrona przed ujemnym saldem: nie
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC), Urząd Usług Finansowych (FSA), Financial Sector Supervisory Authority of South Africa (FSCA), Financial Stability Board (FSB), Polish Financial Supervisory Authority (KNF)

*Twój kapitał jest zagrożony

XM

Założona: 2009
Siedziba główna: Cypr
Liczba użytkowników: 3 500 000
Ochrona przed ujemnym saldem: tak
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Komisja Usług Finansowych (FSC), Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych (CySEC), Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC)

*Twój kapitał jest zagrożony

Wszyscy brokerzy Ctrader w szczegółach

Możesz porównać oceny brokerów Ctrader, min depozyty, co broker oferuje, metody finansowania, platformy, rodzaje spreadów, opcje obsługi klienta, regulacje i typy kont obok siebie.

Mamy również szczegółowy Top Ctrader Brokers dla 2024 artykuł dalej poniżej.

Top cTrader Brokers dla 2024 przewodnik ostatnio aktualizowany na July 18, 2024.

Ctrader Brokers – wyjaśnienie

Handel na rynkach finansowych z Ctrader Brokers, gdy warunki są zmienne może być trudne, nawet dla doświadczonych inwestorów.

Poza edukacją i innymi zasobami dostępnymi online, kolejnym ważnym czynnikiem dla inwestorów do rozważenia przy poszukiwaniu Ctrader Brokers jest platforma, którą oferuje Ctrader Brokers.

Wybierz Ctrader Brokers, który jest w czołówce innowacji i ogólnie uważany za lidera w branży.

Aby uzyskać dostęp do rynków finansowych, będziesz potrzebował Ctrader Brokers, na których możesz polegać.

6 czynników do rozważenia przy wyborze brokerów Ctrader

Przestrzegaj tych pięciu zasad przy wyborze brokera, który jest dla Ciebie odpowiedni:

Czy brokerzy Ctrader są zaufani i ugruntowani?

Szukaj brokera, który ma dobre wyniki / długowieczność na rynku, tak, że strategia jest głównym problemem dla nawigacji na rynkach. Najwyżej ocenianym brokerem Ctrader jest IC Markets. Założona w 2007 roku i działająca od 12 lat IC Markets ma siedzibę w Australii.

IC Markets jest regulowany. Oznacza to, że IC Markets są nadzorowane przez i są sprawdzane pod kątem postępowania przez Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Financial Services Authority (FSA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC) organy regulacyjne.

Innym najlepiej ocenianym brokerem jest Roboforex.

Roboforex został założony w 2009 roku i działa od 9 lat. Roboforex ma siedzibę na Cyprze.

Roboforex jest regulowany. Oznacza to, że Roboforex jest nadzorowany przez i sprawdzany pod kątem postępowania przez australijską Komisję Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC), Urząd Usług Finansowych (FSA), Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC).

Czy brokerzy Ctrader są światowymi liderami?

Wybierz brokera, który jest w czołówce innowacji i ogólnie uważany jest za lidera branży. IC Markets segreguje fundusze klientów i oferuje ponad 2250 instrumentów. IC Markets oferuje zarówno platformę handlową online, jak i platformę mobilną, dając klientom łatwy dostęp do rynków.

Ponadto, platforma IC Markets umożliwia dostęp do różnych rynków finansowych na całym świecie. IC Markets jest światowym liderem, jeśli chodzi o innowacje i zawsze szukają sposobów na poprawę i utrzymanie swojej przewagi konkurencyjnej.

Innym dobrym wyborem podczas poszukiwania brokerów Ctrader jest Roboforex. Roboforex segreguje fundusze klientów i oferuje ponad 100 instrumentów.

IC Markets

Liczba aktywów: 232

Platformy: MT4, MT5, Mirror Trader, ZuluTrade, Web Trader, cTrader, Mac

FX / Waluty

Pary forex: 65
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

19 oferowanych towarów
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 110
Akcje w Wielkiej Brytanii: tak
Akcje w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*straty mogą przekroczyć depozyty

FxPro

Liczba aktywów: 430

Platformy: MT4, MT5, cTrader, Tablet & Mobile apps

FX / Waluty

Pary forex: 70
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Oferowane towary: 30
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 1700
Udziały w Wielkiej Brytanii: tak
Udziały w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

Pepperstone

Liczba aktywów: 1200+

Platformy: MT4, MT5, TradingView, DupliTrade, myFXbook, Mac, Web Trader, cTrader, Tablet & Mobile apps

CFD FX / Waluty

Pary Forex: 70+
Główne pary Forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Oferowane towary: 16
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 1100
Udziały w Wielkiej Brytanii: tak
Udziały w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*straty mogą przekroczyć depozyty

easyMarkets

Liczba aktywów: 230

Platformy: MT4, cTrader

FX / Waluty

Pary forex: 150
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Oferowane towary: 35+
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 20+
Akcje w Wielkiej Brytanii: tak
Akcje w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

AvaTrade

Liczba aktywów: 1250

Platformy: MT4, MT5, aplikacje na tablety i urządzenia mobilne

FX / Waluty

Pary forex: 55
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Oferowane towary: 17
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 1000
Udziały w Wielkiej Brytanii: tak
Udziały w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

XM

Liczba aktywów: 1000+

Platformy: MT4, MT5, Mac, Web Trader, Tablet i aplikacje mobilne

FX / Waluty

Pary forex: 40+
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: nie

CFD Towary

Oferowane towary: 5+
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: nie

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 30
Udziały w Wielkiej Brytanii: tak
Udziały w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

Jakie są prowizje i opłaty brokerów Ctrader?

Upewnij się, że Twój broker jest przejrzysty z opłatami i te należności są konkurencyjne.

Najlepiej oceniony Ctrader broker IC Markets oferuje konkurencyjne oferty dla Forex, CFD, Spread Betting, Share dealing, Cryptocurrencies. Minimalny depozyt IC Markets wynosi 200.

Kolejny najwyżej oceniany broker Ctrader Roboforex oferuje Forex, CFD. Roboforex minimalny depozyt wynosi 1. Należy pamiętać, że każda dostępność kryptowalut u dowolnego brokera podlega regulacji.

IC Markets

Minimalny depozyt: 200 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: różne
Opłata za brak aktywności: nie
Prowizja od transakcji CFD: tak

*straty mogą przekroczyć depozyty

FxPro

Minimalny depozyt: 100 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: tak
Prowizja od transakcji CFD: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

Pepperstone

Minimalny depozyt: 200 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: nie
Prowizja od transakcji CFD: nie

*straty mogą przekroczyć depozyty

easyMarkets

Minimalny depozyt: 100 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: nie
Prowizja od transakcji CFD: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

AvaTrade

Minimalny depozyt: 100 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: nie
Prowizja od transakcji CFD: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

XM

Minimalny depozyt: 5 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: tak
Prowizja od transakcji CFD: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

Jakie są metody finansowania i wypłaty Ctrader Brokers?

Kiedy mamy do czynienia z Ctrader Brokers, posiadanie dogodnych metod finansowania i wypłaty sprawia, że proces handlowy i Twoje doświadczenie handlowe jest bardziej płynne.

IC Markets

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: tak
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: nie

*straty mogą przekroczyć depozyty

FxPro

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: tak
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

Pepperstone

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: tak
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: nie

*straty mogą przekroczyć depozyty

easyMarkets

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: ne
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

AvaTrade

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: tak
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

XM

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: tak
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

Znajdź Ctrader Brokers z całodobowym wsparciem?

Obsługa klienta jest bardzo ważna, gdy mamy do czynienia z Ctrader Brokers.

Kiedy inwestujesz i masz do czynienia z brokerami, wsparcie klienta może być zakresem usług klienta, aby pomóc klientom w opłacalnym i prawidłowym korzystaniu z usług brokerów. To może obejmować pomoc w instalacji, szkolenia, rozwiązywania problemów, modernizacji i rezygnacji z produktu lub usługi.

Obsługa klienta Ctrader Brokers może obejmować usługi odbierania telefonów, wsparcie czatu na żywo oraz wsparcie obsługi klienta przez e-mail.

IC Markets obsługuje szeroki zakres języków, w tym angielski, japoński, chiński, polski, afrykański, duński, holenderski, niemiecki i inne.

Roboforex obsługuje szeroki zakres języków, w tym angielski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, indonezyjski, malezyjski, portugalski, hiszpański, włoski, polski, arabski, tajski, rosyjski i ukraiński.

IC Markets i Roboforex oferują wsparcie, w którym klienci są w stanie zadzwonić lub skontaktować się z działem pomocy za pośrednictwem poczty elektronicznej lub usługi czatu.

IC Markets

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ❌
Email ✅

Języki

Angielski, japoński, chiński, polski, afrikaans, duński, holenderski, niemiecki i inne.

*straty mogą przekroczyć depozyty

FxPro

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

arabski, chiński, angielski, francuski, niemiecki, węgierski, indonezyjski, włoski, japoński, koreański, polski, portugalski, rosyjski, hiszpański, wietnamski, grecki, malezyjski, tajski, turecki, rumuński, czeski, słowacki

*Twój kapitał jest zagrożony

Pepperstone

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

Angielski, hiszpański, portugalski, tajski, rosyjski, włoski, francuski, niemiecki, polski, chiński, wietnamski i arabski

*straty mogą przekroczyć depozyty

easyMarkets

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

Angielski, japoński, chiński, polski, afrikaans, niemiecki i inne.

*Twój kapitał jest zagrożony

AvaTrade

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

Arabski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, holenderski, angielski, fiński, francuski, niemiecki, węgierski, włoski, indonezyjski, japoński, mongolski, polski, portugalski, rosyjski, hiszpański, szwedzki, tajski, malajski, koreański i turecki

*Twój kapitał jest zagrożony

XM

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

arabski, chiński, angielski, francuski, niemiecki, grecki, hindi, węgierski, indonezyjski, włoski, japoński, koreański, malajski, polski, portugalski, rosyjski, hiszpański, szwedzki, tajski i turecki

*Twój kapitał jest zagrożony

Upewnij się, że broker Ctrader oferuje kompleksowe zasoby dla traderów?

Upewnij się, że Twój broker oferuje darmowe zasoby, takie jak narzędzia do analizy, edukacji i zarządzania ryzykiem. Z bogactwem wiedzy od najlepszych analityków, IC Markets i Roboforex pracują razem, aby przynieść najnowsze wiadomości i spostrzeżenia dla traderów.

Dla większości traderów, pierwszym – a czasem jedynym – zmartwieniem jest dążenie do uzyskania „przewagi”. Podczas gdy jest to z pewnością ważne, wraz z rozsądnymi nawykami zarządzania pieniędzmi, aby poruszać się po rynkach; ten krok sam w sobie nie stanowi pełnego przygotowania. Gdy każdy inwestor zanurza się w tym ważnym przedsięwzięciu, ważne jest, aby nie zapomnieć o najbardziej podstawowych, ale kluczowych krokach, takich jak wybór najlepszego brokera, aby uzyskać dostęp do rynków.

Dlaczego Ctrader Brokers musi być regulowany?

Regulowany broker Ctrader obniża Twoje ryzyko.

Regulacja brokerów chroni konsumentów. Zbyt mało regulacji brokera może prowadzić do słabych usług i prawdopodobnie szkód finansowych.

Brokerzy Ctrader są regulowane, aby zapobiec oszustwom. Kapitał obrotowy agenta i konto finansowane przez klientów muszą być oddzielone. To jest równoznaczne z oszustwem, jeśli pieniądze klienta jest używany do prowadzenia działalności. Rozporządzenie jest wymagane, aby upewnić się, że tak się nie stanie.

Lista brokerów Ctrader

IC Markets
FxPro
Pepperstone
easyMarkets
AvaTrade
XM

Ctrader Brokers FAQ

Jakie są najlepsze brokery Ctrader?

Najlepsi brokerzy Ctrader, którzy są regulowani to.

Jaki jest najlepszy broker Ctrader?

Najlepszym brokerem Ctrad jest IC Markets. Uważamy IC Markets za jednego z najlepszych brokerów Ctrader, ponieważ IC Markets jest aktywnie wykorzystywany przez ponad 180000 aktywnych handlowców. IC Markets ia regulowane przez regulatorów finansowych warstwy 1, w tym Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Financial Services Authority (FSA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC). IC Markets zostały założone w 2007 roku i mają siedzibę w Australii. Możesz otworzyć rachunek handlowy na żywo z IC Markets z zaledwie 200 min depozytu.

Powiązane recenzje Ctrader Brokers

Przeczytaj nasze recenzje na temat naszych Ctrader Brokers wymienionych powyżej. Możesz przeczytać nasze szczegółowe recenzje Ctrader Brokers poniżej.

Scroll to Top
Przewiń do góry