Najlepsza kryptowaluta do inwestowania na 2024

Najlepsi brokerzy kryptowalut

Najlepsza kryptowaluta do inwestowania – przewodnik

Kryptowaluta, lub waluta cyfrowa, jest internetową walutą zaprojektowaną do funkcjonowania jako wirtualny środek wymiany, gdzie tylko indywidualne szczegóły własności monet są rejestrowane w bazie danych, zwykle na rozproszonej księdze, utrzymywanej przez program komputerowy. W porównaniu z tradycyjnym wirtualnym handlem Forex, z którym wymiana waluty następuje między kupującymi i sprzedającymi na konwencjonalnych rynkach, kryptowaluta emituje swoją walutę i handluje nią elektronicznie z innymi użytkownikami na całym świecie. W przeciwieństwie do handlu na tradycyjnych rynkach podstawowych, kryptowaluta może manipulować swoim rynkiem. Ta zdolność do manipulowania rynkiem umożliwia im uzyskanie przewagi konkurencyjnej i czerpanie zysków z udanych transakcji.

Wielu inwestorów nie poświęciło wiele uwagi inwestowaniu w kryptowaluty, a tym bardziej nie wie, jak to działa. Jednakże, ponieważ cena Bitcoina gwałtownie rośnie co kilka dni, wielu handlowców znajduje się z mnóstwem nowych inwestycji do wykonania. Na szczęście, kilku dobrych brokerów online może znacznie ułatwić to zadanie. Oto co musisz wiedzieć o tego typu inwestycjach. Upewnij się, że badasz waluty, które Cię interesują i zrozum, że handel kryptowalutami jest obarczony wysokim ryzykiem.

Dobrym przykładem waluty kryptowalutowej byłby brazylijski real, który jest znany jako brazylijski real. Ta inwestycja jest bardzo stabilna, ale jak wszystkie inwestycje, powinieneś zrozumieć, że możesz stracić pieniądze, jeśli nie obserwujesz trendów. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli kupujesz i handlujesz walutami w różnych porach roku. Niektóre przykłady miesięcy do rozważenia to styczeń, który jest, gdy brazylijski real jest w najwyższej wartości na monetę, i marzec, który jest czasem, gdy ceny spadną.

Różne inne kryptowaluty są dostępne, w tym Dash, LTC, Doge, Peercoin, Litecoin i Maidsafe. Najpopularniejszą z nich jest niewątpliwie Bitcoin, który jest obecnie najpopularniejszą kryptowalutą na świecie. Osoby, które kupują lub sprzedają monety, robią to w celu wymiany ich na rzeczywiste pieniądze, aby zamienić aktualną wartość swojego portfela na wartość kryptowaluty, którą chcą wymienić. Proces ten jest zwykle określany jako forking, ponieważ oryginalny protokół, który reguluje transfer oryginalnej waluty (Bitcoins) do nowej waluty cyfrowej (Litecoin), jest nazywany widelcem.

Top Cryptocurrency to Invest In

Globalna gospodarka stanęła przed wyzwaniami finansowymi w 2020 roku z powodu masowej pandemii koronawirusów i blokad w większości krajów. Strach przed globalną recesją zmusił inwestorów do zwrócenia się w kierunku kryptowalut do handlu. Wielu wierzyło, że jest to najlepsza możliwa alternatywa w zabezpieczaniu się przed zagrożeniami gospodarczymi. Jednak przy wielu kryptowalutach na świecie, która jest najlepszą kryptowalutą do inwestowania?

Bitcoin

Bitcoin jest cyfrową walutą, która funkcjonuje podobnie jak każda inna waluta, jak dolary amerykańskie, euro, jeny itp. Ale w przeciwieństwie do tradycyjnych walut, Bitcoiny są prawdziwymi pieniędzmi, które można śledzić i handlować. Aby zrozumieć, jak to działa, konieczne jest podstawowe zrozumienie systemu transakcyjnego i tego, jak działa on w przypadku tradycyjnych walut. Pierwszym krokiem, który ma miejsce, gdy kupujący i sprzedający decydują się na handel Bitcoinami, jest dokonanie wpłaty na wyspecjalizowane konto. Konto to nosi nazwę BTC, co jest skrótem od Bitcoins. Po tym wszystkie transakcje odbywają się pomiędzy dwoma stronami za pośrednictwem rynku wirtualnej waluty. Rynek ten jest podobny do giełdy, ale z wirtualnymi pieniędzmi zamiast akcji i udziałów. Główną różnicą między nimi jest to, że sprzedaż i zakup Bitcoinów odbywa się ściśle online.

W ciągu jednej dekady powstało jeszcze tysiące innych kryptowalut. Bez wątpienia Bitcoin był pierwszą i nadal jest jedną z najlepszych kryptowalut do inwestowania. Podczas gdy wiele walut przyszło i odeszło, Bitcoin nadal szedł do przodu z zaskakującym wszechczasów w listopadzie 2020 roku na poziomie 19 857 dolarów. Zysk od roku do roku wyniósł 177 procent.

Według analityków przewiduje się, że silny wzrost Bitcoina będzie kontynuowany w 2024, a nawet poza nim. Wraz z rosnącą inflacją i rosnącym popytem instytucjonalnym, cena Bitcoina z pewnością wzrośnie w ciągu 2024 i później. Następnie cena BTC może nawet stopniowo osiągnąć kamienie milowe w wysokości 100 000 USD, 170 000 USD i 318 000 USD.

Bitcoin różni się od fiat money. Jest zdecentralizowany i nie jest kontrolowany przez żadną organizację. Ułatwia dużą szybkość transakcji i jest odporny na manipulacje. W przypadku Bitcoina nie ma wymogu pośrednictwa w transakcjach. Z kolei pieniądze fiat emitowane są przez rząd i są kontrolowane przez banki centralne. Każda transakcja wymaga pośrednika i czasami transakcje mogą trwać godzinami.

Dlatego, naszym zdaniem, Bitcoin jest najlepszą kryptowalutą do inwestowania.

Dogecoin

Dogecoin został stworzony jako alternatywa dla popularnej i powszechnie uznawanej wirtualnej waluty – dolara amerykańskiego. Podczas gdy wiele osób nadal uważa Dogecoin za nieco zabawny, inni podjęli się konwersji swoich Dogecoin na prawdziwe pieniądze, aby można je było wykorzystać do wydatków lub celów inwestycyjnych. Jeśli chcesz kupić jakąkolwiek formę kryptowaluty, nie zapomnij o Dogecoin.

Ethereum

Jedną z najbardziej popularnych kryptowalut jest Ethereum. Głównym powodem, dla którego jest tak popularna, jest jej wykorzystanie jako platformy dla inteligentnych kontraktów. Inteligentne kontrakty to programy, które działają w sieci Ethereum i są przeznaczone do wykonywania dowolnej liczby różnych operacji. Na przykład, gdybym kupił trochę Etheru, Thoru lub innej waluty w sieci Ethereum i chciał ją sprzedać za eter, to używając mojego komputera mógłbym napisać kod inteligentnego kontraktu, aby przenieść wartość z mojego konta na ich automatycznie, bez potrzeby kontaktowania się z kimkolwiek innym.

Przewiduje się, że 2024 będzie obiecujący dla Ethereum po jego świetnych wynikach w 2020 roku. W 2020 roku inwestorzy próbowali wyprowadzić się z tradycyjnych inwestycji, aby zainwestować w kryptowaluty jako najlepszą alternatywę. Ethereum było drugą najlepiej radzącą sobie kryptowalutą po Bitcoinie pod koniec 2020 roku. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 68 127 miliardów dolarów.

Ethereum zaczęło się od około 125 dolarów w 2020 roku i skoczyło do około 600 dolarów do końca roku, ze skokiem o 380 procent w ciągu roku. Obecnie wielu uważa, że Ethereum jest najlepszą kryptowalutą do inwestowania w 2024. Dzieje się tak głównie dlatego, że sieć blockchain o otwartym kodzie źródłowym tej kryptowaluty jest najbardziej preferowana dla zdecentralizowanych aplikacji lub dApps. Jego platforma (ETH) obsługuje Aave (AAVE), Maker (MKR), Uniswap (UNI) i kilka innych platform kryptowalutowych.

Ripple

Ripple powstał w 2013 roku i w krótkim czasie zyskał ogromną popularność. Jest to alternatywny system płatności finansowych, który ułatwia płatności transgraniczne. Ponad 100 instytucji finansowych przyjęło tę kryptowalutę globalnie.

Ripple blockchain jest obecnie obecny w czterdziestu krajach. Przyjęło go około 300 dostawców, w tym HSBC Holdings, JP Morgan, American Express i Banco Santander. Bank of America i HDFC Bank Limited to najnowsze przykłady, które zaczęły wspierać RippleNet.

Raport oficjalnych instytucji monetarnych i finansowych (OMFIF) ujawnił, że Ripple może pozycjonować się jako najlepsza alternatywa dla SWIFT.

Litecoin

Dodatkową popularną kryptowalutą, w którą warto teraz zainwestować, jest Litecoin. Został on stworzony przez Charlesa Lee jako alternatywa dla bardziej popularnego i szeroko akceptowanego standardu kryptograficznego w tamtych czasach, gotówki. Litecoin ma niższą wartość rynkową na monetę niż Thorium, ale ma tę zaletę, że ma znacznie krótszy okres handlowy ze względu na niższą cenę tagu. Warto również zwrócić uwagę, ponieważ oczekuje się, że cena Litecoin znacznie wzrośnie w nadchodzących miesiącach i latach. Jeśli uważasz, że Litecoin ma potencjał, aby być wartym uwagi, to powinieneś przyjrzeć się bliżej tej interesującej nowej technologii.

Obecnie Litecoin oscyluje na poziomie 87 dolarów i jest to całkiem przystępna cena dla inwestorów, którzy szukają alternatyw inwestycyjnych w 2024. Jego kapitalizacja rynkowa jest na poziomie 5,792 miliarda dolarów. Nawet jeśli nie była to najlepiej radząca sobie kryptowaluta w 2020 roku, nadal pozostawała w pierwszej 10 kryptowalut na świecie z trwającą pandemią. Stąd można go uznać za jedną z najlepszych kryptowalut do inwestowania w 2024.

Niektórzy analitycy branżowi uważają nawet, że cena Litecoin może wzrosnąć w nadchodzących latach, gdzie do 2024 roku może wspiąć się do 347 USD.

Tron

Tron został stworzony, aby zrewolucjonizować przemysł rozrywkowy. Początkowo został uruchomiony w sieci Ethereum. Nawiązała współpracę z gigantami korporacyjnymi, takimi jak Baidu, chiński Netflix, Baofeng, oBike i Samsung.

Będąc platformą dzielenia się treścią, ekosystem TRON umożliwia użytkownikom tworzenie lub udostępnianie treści, a następnie otrzymywanie nagród w postaci TRX, przejrzystego systemu monetyzacji, który twierdzi, że jest lepszy niż te stosowane przez inne sieci mediów społecznościowych. Co więcej, nie wymaga pośrednika jak GooglePlay i AppStore.

W połowie 2020 roku jego platforma wydała TRON 4.0 Great Voyage, aktualizację wyposażoną w funkcje prywatności i inteligentne kontrakty.

Najlepsza kryptowaluta do inwestowania Werdykt

Powyższe to jedne z najbardziej popularnych kryptowalut, jakie istnieją obecnie. Nawet jeśli istnieją dziesiątki innych, nie będą one zbyt pomocne w twoim dążeniu do szybkiego wzbogacenia się. Z tych powodów musisz mieć otwarte oczy na wszystkie pojawiające się formy kryptowalut tam. Ważne jest również, abyś nauczył się, kiedy powinieneś zainwestować w konkretną formę kryptowaluty. Robiąc to, nigdy nie będziesz musiał się martwić o utratę wszystkich swoich ciężko zarobionych pieniędzy z powodu niektórych nowych oszustw krążących na rynku.

Pytanie o to, która jest najlepszą kryptowalutą do inwestowania w 2024, będzie utrzymywać się przez cały rok z przemysłem kryptowalutowym skyrocking w późniejszej połowie 2020 roku. Podczas gdy Bitcoin jest najlepszą kryptowalutą do inwestowania w naszej opinii, inne kryptowaluty, które zaproponowaliśmy w tym artykule, są również świetnymi opcjami inwestycyjnymi. Ostatecznie zależy to od tego, ile masz kapitału i jakie czynniki stawiasz na pierwszym miejscu w swoich inwestycjach.

Zebraliśmy tysiące datapunktów i napisaliśmy przewodnik, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą Najlepszą Kryptokurrency do inwestowania dla Ciebie. Naszym celem jest, aby te informacje pomogły Ci wybrać godnego zaufania, renomowanego i profesjonalnego brokera, który może zaspokoić Twoje potrzeby handlowe online. Zebraliśmy listę tego, co uważamy za najlepsze Platformy Inwestycyjne Kryptowalut poniżej.

Lista kontrolna renomowanej kryptowaluty do inwestowania

Istnieje wiele ważnych czynników, które należy rozważyć przy wyborze brokera handlowego online Cryptocurrency Investment Platforms.

 • Sprawdź, czy Twój broker Cryptocurrency Investment Platforms ma historię co najmniej 2 lat.
 • Sprawdź, czy Twój broker Cryptocurrency Investment Platforms ma rozsądnej wielkości obsługę klienta w liczbie co najmniej 15.
 • Czy broker Cryptocurrency Investment Platforms podlega regulacji z jurysdykcji, która może pociągnąć brokera do odpowiedzialności za jego błędne decyzje; lub w najlepszym wypadku odgrywać rolę arbitrażu w przypadku większych sporów.
 • Sprawdź, czy Twój broker Cryptocurrency Investment Platforms ma możliwość uzyskania wpłat i wypłat przetwarzanych w ciągu 2 do 3 dni. Jest to ważne przy wypłacaniu środków.
 • Czy twój broker Cryptocurrency Investment Platforms ma międzynarodową obecność w wielu krajach. Obejmuje to lokalne prezentacje seminaryjne i szkolenia.
 • Upewnij się, że twój Cryptocurrency Investment Platforms może zatrudnić ludzi z różnych miejsc na świecie, którzy mogą lepiej komunikować się w twoim lokalnym języku.

Nasz zespół wymienił brokerów, którzy pasują do Twoich kryteriów dla Ciebie poniżej. Wszystkie dane brokerów zostały podsumowane w tabeli porównawczej. Przewiń w dół.

Nasza tabela porównawcza brokerów pozwala porównać poniższe cechy brokerów oferujących Platformy Inwestycyjne Kryptowalut.

Porównujemy te cechy, aby ułatwić Ci dokonanie bardziej świadomego wyboru.

 • Minimalny depozyt, aby otworzyć konto.
 • Dostępne metody finansowania dla poniższych Platform Inwestycyjnych Kryptowalut.
 • Co jesteś w stanie handlować z każdym brokerem.
 • Platformy handlowe oferowane przez tych brokerów.
 • Rodzaj spreadu (jeśli dotyczy) dla każdego brokera.
 • Oferowane poziomy wsparcia klienta.
 • Pokazujemy, czy każdy broker oferuje konta Micro, Standard, VIP i Islamic.

Porównanie 15 najlepszych platform do inwestowania w kryptowaluty w 2024.

Oto najlepsze Platformy Inwestycyjne Kryptowalut.

Porównaj Platformy Inwestycyjne Kryptowalut min depozyty, regulacje, siedzibę, korzyści, metody finansowania i opłaty obok siebie.

Wszyscy brokerzy poniżej to Platformy Inwestycyjne Kryptowalut. Dowiedz się więcej o tym, co oferują poniżej.

IC Markets

Założona: 2007 r.
Siedziba główna: Australia
Liczba klientów: 180,000+
Ochrona przed ujemnym saldem: tak
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC), Urząd Usług Finansowych (FSA), Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC).

*straty mogą przekroczyć depozyty

Plus 500

Założona: 2008 r.
Siedziba główna: Izrael
Liczba użytkowników: 22+ milionów
nogative Balance Protection: **tak
Gwarantowana STOP LOSS: tak

Organ regulacyjny

FCA (#509909), CySEC (#250/14), (ACN 153301681), ASIC w Australii AFSL #417727, FMA w Nowej Zelandii, FSP #486026 i FSP #47546 w RPA, Seychelles Financial Services Authority (Licence No. SD039),(UEN 201422211Z) na rynkach Singapur Monetary Authority (MAS Licence No. CMS100648-1), FSCA (Financial Sector Conduct Authority)

* 82% rachunków inwestorów detalicznych poniosło stratę podczas handlu kontraktami różnicowymi u tego dostawcy. Należy rozważyć, czy można sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty środków.

**zgodność z regulacjami europejskimi

Roboforex

Założona: 2009 r.
Siedziba główna: Belize
Liczba klientów: 10 000+
Ochrona przed ujemnym saldem: nie
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Komisja Usług Finansowych (FSC) Belize

*straty mogą przekroczyć depozyty

Instaforex

Założona: 2008 r.
Siedziba główna: Rosja
Liczba klientów: 10 000+
Ochrona przed ujemnym saldem: nie
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych (CySEC)

*Twój kapitał jest zagrożony

Vantage FX

Założona: 2008 r.
Siedziba główna: Australia
Liczba klientów: 10,000+
Ochrona przed ujemnym saldem: nie
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC)

*Twój kapitał jest zagrożony

easyMarkets

Założona: 2009 r.
Siedziba główna: Cypr, Australia
Liczba klientów: 142,500+
Ochrona przed ujemnym saldem: tak
Gwarantowana STOP LOSS: tak

Organ regulacyjny

Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych (CySEC), Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC)

*Twój kapitał jest zagrożony

Trading 212

Założona: 2006 r.
Siedziba główna: WIELKA BRYTANIA
Liczba użytkowników: 15 000 000+
Ochrona przed ujemnym saldem: tak
Gwarantowana STOP LOSS: tak

Organ regulacyjny

Financial Conduct Authority (FCA), Financial Supervision Commission (FSC)

*straty mogą przekroczyć depozyty

Pepperstone

Założona: 2010 r.
Siedziba główna: Australia
Liczba użytkowników: 89 000+
Ochrona przed ujemnym saldem: tak
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Financial Conduct Authority (FCA), Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC), Federal Financial Supervisory Authority (BaFin), Dubai Financial Services Authority (DFSA), Capital Markets Authority of Kenya (CMA), Pepperstone Markets Limited jest zarejestrowana na Bahamach (numer 177174 B), posiada licencję Securities Commission of the Bahamas (SCB) numer SIA-F217.

*straty mogą przekroczyć depozyty

NordFX

Założona: 2008 r.
Siedziba główna: Mauritius
Liczba użytkowników: 10 000+
Ochrona przed ujemnym saldem: nie
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC), licencja nr: 209/13, numer rejestracyjny VFSC 15008

*straty mogą przekroczyć depozyty

FP Markets

Założona: 2005 r.
Siedziba główna: Australia
Liczba użytkowników: 10 000+
Ochrona przed ujemnym saldem: tak
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)

*Twój kapitał jest zagrożony

FxPro

Założona: 2006 r.
Siedziba główna: WIELKA BRYTANIA
Liczba użytkowników: 1 866 000+
Ochrona przed ujemnym saldem: tak
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Financial Conduct Authority (FCA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC), Financial Sector Conduct Authority (FSCA), Securities Commission of the Bahamas (SCB)

*Twój kapitał jest zagrożony

Admirals

Założona: 2001
Siedziba główna: WIELKA BRYTANIA
Liczba użytkowników: 10 000+
Ochrona przed ujemnym saldem: tak
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Financial Conduct Authority (FCA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC).

*Twój kapitał jest zagrożony

AvaTrade

Założona: 2006 r.
Siedziba główna: Irlandia
Liczba użytkowników: 300 000
Ochrona przed ujemnym saldem: nie
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC), Urząd Usług Finansowych (FSA), Financial Sector Supervisory Authority of South Africa (FSCA), Financial Stability Board (FSB), Polish Financial Supervisory Authority (KNF)

*Twój kapitał jest zagrożony

XM

Założona: 2009
Siedziba główna: Cypr
Liczba użytkowników: 3 500 000
Ochrona przed ujemnym saldem: tak
Gwarantowana STOP LOSS: nie

Organ regulacyjny

Komisja Usług Finansowych (FSC), Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych (CySEC), Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC)

*Twój kapitał jest zagrożony

Wszystkie Platformy Inwestycji Kryptowalutowych w szczegółach

Możesz porównać oceny Platform Inwestycyjnych Kryptowalut, min depozyty, co broker oferuje, metody finansowania, platformy, rodzaje spreadów, opcje obsługi klienta, regulacje i typy kont obok siebie.

Mamy również dogłębny artykuł Top Cryptocurrency Investment Platforms for 2024 dalej poniżej.

Najlepsze kryptowaluty do inwestowania na 2024 przewodnik ostatnio aktualizowany na May 30, 2024

Najlepsza kryptowaluta do inwestowania – wyjaśnienie

Handel na rynkach finansowych z Best Cryptocurrency to Invest In, gdy warunki są zmienne, może być trudny, nawet dla doświadczonych traderów.

Oprócz zasobów edukacyjnych i innych zasobów dostępnych online, innym ważnym czynnikiem, który traderzy powinni rozważyć, szukając Best Cryptocurrency to Invest In, jest platforma, którą oferuje Best Cryptocurrency to Invest In.

Wybierz Best Cryptocurrency to Invest In, która jest na czele innowacji i ogólnie uważana za lidera branży.

Aby uzyskać dostęp do rynków finansowych, będziesz potrzebował Best Cryptocurrency to Invest In, na której możesz polegać.

6 czynników do rozważenia przy wyborze najlepszej kryptowaluty do inwestowania

Przestrzegaj tych pięciu zasad przy wyborze brokera, który jest dla Ciebie odpowiedni:

Czy Twoje najlepsze kryptowaluty do inwestowania są zaufane i ugruntowane?

Szukaj brokera, który ma dobre wyniki / długowieczność na rynku, aby twoja strategia była twoim głównym problemem podczas nawigacji na rynkach. Najwyżej ocenianym brokerem Best Cryptocurrency to Invest In jest IC Markets. Założony w 2007 roku i działający od 12 lat IC Markets ma siedzibę w Australii.

IC Markets jest regulowany. Oznacza to, że IC Markets jest nadzorowany przez i jest sprawdzany pod kątem postępowania przez australijskie organy regulacyjne ASIC (Australian Securities and Investments Commission), Financial Services Authority (FSA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC).

Innym najlepiej ocenianym brokerem jest Roboforex.

Roboforex został założony w 2009 roku i działa od 9 lat Roboforex ma siedzibę na Cyprze.

Roboforex jest regulowany. Oznacza to, że Roboforex jest nadzorowany przez i sprawdzany pod kątem postępowania przez australijską Komisję Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC), Urząd Usług Finansowych (FSA), Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC).

Czy najlepsze kryptowaluty do inwestowania są wiodące na świecie?

Wybierz brokera, który jest w czołówce innowacji i ogólnie uważany jest za lidera branży. IC Markets segreguje fundusze klientów i oferuje ponad 2250 instrumentów. IC Markets oferuje zarówno platformę handlową online, jak i platformę mobilną, dając klientom łatwy dostęp do rynków.

Ponadto, platforma IC Markets umożliwia dostęp do różnych rynków finansowych na całym świecie. IC Markets jest światowym liderem, jeśli chodzi o innowacje i zawsze szukają sposobów na poprawę i utrzymanie przewagi konkurencyjnej.

Innym dobrym wyborem, gdy szukasz najlepszej kryptowaluty do inwestowania, jest Roboforex. Roboforex segreguje fundusze klientów i oferuje ponad 100 instrumentów.

IC Markets

Liczba aktywów: 232

Platformy: MT4, MT5, Mirror Trader, ZuluTrade, Web Trader, cTrader, Mac

FX / Waluty

Pary forex: 65
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

19 oferowanych towarów
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 110
Akcje w Wielkiej Brytanii: tak
Akcje w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*straty mogą przekroczyć depozyty

Plus 500

Liczba aktywów: 2000+

Platformy: autorska platforma handlowa

CFD FX / Waluty

Pary forex: 60+
Główne pary Forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Oferowane towary: 22
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 30+
Akcje w Wielkiej Brytanii: tak
Akcje w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

* 82% rachunków inwestorów detalicznych poniosło stratę podczas handlu kontraktami różnicowymi u tego dostawcy. Należy rozważyć, czy można sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty środków.

Roboforex

Liczba aktywów: 100

Platformy: MT4, MT5, Mac, Web Trader, Tablet & Mobile Apps

FX / Waluty

Pary forex: 35
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: nie

CFD Towary

Oferowane towary: 21
Metale: tak
Energia: nie
Rolnictwo: nie

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Licz: 0
Akcje w Wielkiej Brytanii: tak
Akcje w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Udziały japońskie: tak

*straty mogą przekroczyć depozyty

Instaforex

Liczba aktywów: 144+

Platformy: MT4, MT5, WebTrader, Multiterminal, Insta Tick Trader

FX / Waluty

Pary forex: 30+
Główne pary Forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Oferowane towary: 52+
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 98+
Akcje w Wielkiej Brytanii: tak
Akcje w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

Vantage FX

Liczba aktywów: 247

Platformy: MT4, MT5, Vantage App, ProTrader, Webtrader, Metaquotes App

FX / Waluty

Pary Forex: 40+
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: nie
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Towary oferowane: nie określono
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 15+
Akcje w Wielkiej Brytanii: tak
Akcje w USA: nie
Akcje niemieckie: nie
Akcje japońskie: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

easyMarkets

Liczba aktywów: 230

Platformy: MT4, cTrader

FX / Waluty

Pary forex: 150
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Oferowane towary: 35+
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 20+
Akcje w Wielkiej Brytanii: tak
Akcje w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

Trading 212

Liczba aktywów: 10 000+

Platformy: własna platforma handlowa, iOS i Android App, Web Trader

FX / Waluty

Pary forex: 177
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

14 oferowanych towarów
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 1731
Udziały w Zjednoczonym Królestwie: tak
Udziały w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*straty mogą przekroczyć depozyty

Pepperstone

Liczba aktywów: 1200+

Platformy: MT4, MT5, TradingView, DupliTrade, myFXbook, Mac, Web Trader, cTrader, Tablet & Mobile apps

CFD FX / Waluty

Pary Forex: 70+
Główne pary Forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Oferowane towary: 16
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 1100
Udziały w Wielkiej Brytanii: tak
Udziały w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*straty mogą przekroczyć depozyty

NordFX

Liczba aktywów: 100

Platformy: MT4, MT5, Tablet & Mobile Apps

FX / Waluty

Pary Forex: 50+
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Oferowane towary: 20+
Metale: tak
Energia: nie
Rolnictwo: nie

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Licz: 0
Udziały w Wielkiej Brytanii: nie
Udziały w USA: nie
Udziały niemieckie: nie
Udziały japońskie: nie

*straty mogą przekroczyć depozyty

FP Markets

Liczba aktywów: 144+

Platformy: MT4, MT5, IRESS, Mac, Web Trader, Tablet & Mobile apps

FX / Waluty

Pary Forex: 60
Główne pary Forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Oferowane towary: 18
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 10 000
Udziały w Zjednoczonym Królestwie: tak
Udziały w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

FxPro

Liczba aktywów: 430

Platformy: MT4, MT5, cTrader, Tablet & Mobile apps

FX / Waluty

Pary forex: 70
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Oferowane towary: 30
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 1700
Udziały w Wielkiej Brytanii: tak
Udziały w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

Admirals

Liczba aktywów: 148

Platformy: MT4, MT5, Mac, Web Trader, Tablet & Mobile apps

FX / Waluty

Pary forex: 40
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Oferowane towary: 5+
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: nie

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 64
Udziały w Wielkiej Brytanii: tak
Udziały w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

AvaTrade

Liczba aktywów: 1250

Platformy: MT4, MT5, aplikacje na tablety i urządzenia mobilne

FX / Waluty

Pary forex: 55
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: tak

CFD Towary

Oferowane towary: 17
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: tak

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 1000
Udziały w Wielkiej Brytanii: tak
Udziały w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

XM

Liczba aktywów: 1000+

Platformy: MT4, MT5, Mac, Web Trader, Tablet i aplikacje mobilne

FX / Waluty

Pary forex: 40+
Główne pary forex: tak
Mniejsze pary Forex: tak
Egzotyczne pary Forex: tak
Kryptowaluty: nie

CFD Towary

Oferowane towary: 5+
Metale: tak
Energia: tak
Rolnictwo: nie

Indeksy i kontrakty CFD na akcje

Liczba: 30
Udziały w Wielkiej Brytanii: tak
Udziały w USA: tak
Akcje niemieckie: tak
Akcje japońskie: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

Jakie są najlepsze kryptowaluty do inwestowania w prowizje i opłaty?

Upewnij się, że Twój broker jest przejrzysty z opłatami i te należności są konkurencyjne.

Najlepiej oceniony Best Cryptocurrency to Invest In broker IC Markets oferuje konkurencyjne oferty dla Forex, CFD, Spread Betting, Share dealing, Cryptocurrencies. Minimalny depozyt IC Markets wynosi 200.

Inny najwyżej oceniony Best Cryptocurrency to Invest In broker Roboforex oferuje Forex, CFD. Roboforex minimalny depozyt wynosi 1. Należy pamiętać, że każda dostępność kryptowalut u dowolnego brokera podlega regulacji.

IC Markets

Minimalny depozyt: 200 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: różne
Opłata za brak aktywności: nie
Prowizja od transakcji CFD: tak

*straty mogą przekroczyć depozyty

Plus 500

Minimalny depozyt: 100 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: tak
Prowizja od transakcji CFD: nie

* 82% rachunków inwestorów detalicznych poniosło stratę podczas handlu kontraktami różnicowymi u tego dostawcy. Należy rozważyć, czy można sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty środków.

Roboforex

Minimalny depozyt: 1 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: tak
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: nie
Prowizja od transakcji CFD: nie

*straty mogą przekroczyć depozyty

Instaforex

Minimalny depozyt: 100 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: różne
Opłata za depozyt: tak
Opłata za brak aktywności: tak
Prowizja od transakcji CFD: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

Vantage FX

Minimalny depozyt: 200 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: różne
Opłata za depozyt: tak
Opłata za brak aktywności: tak
Prowizja od transakcji CFD: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

easyMarkets

Minimalny depozyt: 100 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: nie
Prowizja od transakcji CFD: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

Trading 212

Minimalny depozyt: 1 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: nie
Prowizja od transakcji CFD: nie

*straty mogą przekroczyć depozyty

Pepperstone

Minimalny depozyt: 200 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: nie
Prowizja od transakcji CFD: nie

*straty mogą przekroczyć depozyty

NordFX

Minimalny depozyt: 1 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: nie
Prowizja od transakcji CFD: tak

*straty mogą przekroczyć depozyty

FP Markets

Minimalny depozyt: 100 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: tak
Opłata za brak aktywności: nie
Prowizja od transakcji CFD: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

FxPro

Minimalny depozyt: 100 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: tak
Prowizja od transakcji CFD: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

Admirals

Minimalny depozyt: 100 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: nie
Prowizja od transakcji CFD: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

AvaTrade

Minimalny depozyt: 100 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: nie
Prowizja od transakcji CFD: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

XM

Minimalny depozyt: 5 EUR/USD/GBP
Opłata za wypłatę: nie
Opłata za depozyt: nie
Opłata za brak aktywności: tak
Prowizja od transakcji CFD: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

Jakie są najlepsze metody finansowania i wypłaty kryptowalut?

Kiedy mamy do czynienia z Best Cryptocurrency to Invest In, posiadanie wygodnych metod finansowania i wypłaty sprawia, że proces handlowy i Twoje doświadczenie handlowe są bardziej płynne.

IC Markets

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: tak
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: nie

*straty mogą przekroczyć depozyty

Plus 500

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: tak
Skrill: tak
Neteller: nie
Payoneer: nie

* 82% rachunków inwestorów detalicznych poniosło stratę podczas handlu kontraktami różnicowymi u tego dostawcy. Należy rozważyć, czy można sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty środków.

Roboforex

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: ne
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: tak

*straty mogą przekroczyć depozyty

Instaforex

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: nie
Skrill: nie
Neteller: tak
Payoneer: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

Vantage FX

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: ne
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

easyMarkets

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: ne
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

Trading 212

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: tak
Skrill: tak
Neteller: nie
Payoneer: nie

*straty mogą przekroczyć depozyty

Pepperstone

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: tak
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: nie

*straty mogą przekroczyć depozyty

NordFX

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: nie
PayPal: nie
Skrill: nie
Neteller: tak
Payoneer: nie

*straty mogą przekroczyć depozyty

FP Markets

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: tak
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

FxPro

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: tak
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

Admirals

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: tak
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: nie

*Twój kapitał jest zagrożony

AvaTrade

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: tak
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

XM

Przelew bankowy: tak
Karty debetowe/kredytowe: tak
PayPal: tak
Skrill: tak
Neteller: tak
Payoneer: tak

*Twój kapitał jest zagrożony

Znajdź Best Cryptocurrency to Invest In z całodobowym wsparciem?

Obsługa klienta jest bardzo ważna, gdy mamy do czynienia z Best Cryptocurrency to Invest In.

Przy inwestowaniu i kontaktach z brokerami obsługa klienta może obejmować szereg usług dla klientów, aby pomóc im w opłacalnym i prawidłowym korzystaniu z usług brokerów. Może obejmować pomoc w instalacji, szkoleniu, rozwiązywaniu problemów, aktualizacji i anulowaniu produktu lub usługi.

Najlepsze kryptowaluty do inwestowania w obsługę klienta mogą obejmować usługi odbierania telefonów, wsparcie czatu na żywo i wsparcie obsługi klienta przez e-mail.

IC Markets obsługuje szeroki zakres języków, w tym angielski, japoński, chiński, polski, afrykański, duński, holenderski, niemiecki i inne.

Roboforex obsługuje szeroki zakres języków, w tym angielski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, indonezyjski, malezyjski, portugalski, hiszpański, włoski, polski, arabski, tajski, rosyjski i ukraiński.

IC Markets i Roboforex oferują wsparcie, w którym klienci są w stanie zadzwonić lub skontaktować się z działem pomocy za pośrednictwem poczty elektronicznej lub usługi czatu.

IC Markets

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ❌
Email ✅

Języki

Angielski, japoński, chiński, polski, afrikaans, duński, holenderski, niemiecki i inne.

*straty mogą przekroczyć depozyty

Plus 500

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ❌
Email ✅

Języki

Czeski, słowacki, angielski, japoński, chiński, polski, duński, holenderski, niemiecki i inne.

* 82% rachunków inwestorów detalicznych poniosło stratę podczas handlu kontraktami różnicowymi u tego dostawcy. Należy rozważyć, czy można sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty środków.

Roboforex

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

Czeski, angielski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, indonezyjski, malajski, portugalski, hiszpański, włoski, polski, arabski, tajski, rosyjski i ukraiński.

*straty mogą przekroczyć depozyty

Instaforex

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ❌
Email ✅

Języki

Czeski, słowacki, angielski, japoński, chiński, polski, afrikaans, duński, holenderski, niemiecki i inne.

*Twój kapitał jest zagrożony

Vantage FX

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

Angielski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, indonezyjski, malajski, portugalski, hiszpański, włoski, arabski, tajski, rosyjski.

*Twój kapitał jest zagrożony

easyMarkets

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

Angielski, japoński, chiński, polski, afrikaans, niemiecki i inne.

*Twój kapitał jest zagrożony

AvaTrade

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

Arabski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, holenderski, angielski, fiński, francuski, niemiecki, węgierski, włoski, indonezyjski, japoński, mongolski, polski, portugalski, rosyjski, hiszpański, szwedzki, tajski, malajski, koreański i turecki

*Twój kapitał jest zagrożony

XM

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

arabski, chiński, angielski, francuski, niemiecki, grecki, hindi, węgierski, indonezyjski, włoski, japoński, koreański, malajski, polski, portugalski, rosyjski, hiszpański, szwedzki, tajski i turecki

*Twój kapitał jest zagrożony

Trading 212

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

Angielski, Deutsch, Nederlands, Espanol, Francais, Italiano, Polski, Srpski, Norsk, Svenska, Cesky, РУССКИЙ, Romana, Turkce, العربية, 中文.

*straty mogą przekroczyć depozyty

Pepperstone

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

Angielski, hiszpański, portugalski, tajski, rosyjski, włoski, francuski, niemiecki, polski, chiński, wietnamski i arabski

*straty mogą przekroczyć depozyty

NordFX

Wsparcie
Live Chat ❌
Telefon ❌
Email ✅

Języki

Indyjski, chiński, arabski, brazylijski, angielski, hiszpański, rosyjski.

*straty mogą przekroczyć depozyty

FP Markets

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

Angielski, hiszpański, portugalski, rumuński, bułgarski, arabski, rosyjski, francuski, włoski, grecki, filipiński, łotewski, polski,indonezyjski, tajski, malajski, niemiecki, wietnamski.

*Twój kapitał jest zagrożony

FxPro

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

arabski, chiński, angielski, francuski, niemiecki, węgierski, indonezyjski, włoski, japoński, koreański, polski, portugalski, rosyjski, hiszpański, wietnamski, grecki, malezyjski, tajski, turecki, rumuński, czeski, słowacki

*Twój kapitał jest zagrożony

Admirals

Wsparcie
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Języki

angielski, hiszpański, węgierski, bułgarski, cestina, niemiecki, holenderski, francuski, Eesti, Francais, grecki, Latviesu, Lietuviskas, mołdawski, chorwacki, słoweński, polski, rosyjski, serbski, rumuński, ukraiński i chorwacki

*Twój kapitał jest zagrożony

Upewnij się, że Best Cryptocurrency to Invest In Offer Comprehensive Trader resources?

Upewnij się, że Twój broker oferuje darmowe zasoby, takie jak narzędzia do analizy, edukacji i zarządzania ryzykiem. Z bogactwem wiedzy od najlepszych analityków, IC Markets i Roboforex pracują razem, aby dostarczyć traderom najnowsze wiadomości i spostrzeżenia.

Dla większości traderów, pierwszym – a czasem jedynym – zmartwieniem jest dążenie do uzyskania „przewagi”. Podczas gdy jest to z pewnością ważne, wraz z rozsądnymi nawykami zarządzania pieniędzmi, aby poruszać się po rynkach; ten krok sam w sobie nie stanowi pełnego przygotowania. Gdy każdy inwestor zanurza się w tym ważnym przedsięwzięciu, ważne jest, aby nie zapomnieć o najbardziej podstawowych, ale kluczowych krokach, takich jak wybór najlepszego brokera, aby uzyskać dostęp do rynków.

Dlaczego Best Cryptocurrency to Invest In musi być regulowany?

Regulowany broker Best Cryptocurrency to Invest In obniża Twoje ryzyko.

Regulacja brokerów chroni konsumentów. Zbyt mała regulacja brokerów może prowadzić do słabych usług i ewentualnie szkód finansowych.

Brokerzy Best Cryptocurrency to Invest In są regulowani, aby powstrzymać oszustwa. Kapitał obrotowy agenta i konto finansowane przez klientów muszą być oddzielone. Jest to równoznaczne z oszustwem, jeśli pieniądze klienta są wykorzystywane do prowadzenia działalności. Regulacja jest wymagana, aby upewnić się, że tak się nie stanie.

Najlepsza kryptowaluta do inwestowania w FAQ

Jacy są najlepsi brokerzy Cryptocurrency Investment Platforms?

Najlepsi brokerzy Cryptocurrency Investment Platforms, którzy są regulowani to.

Jaki jest najlepszy broker Cryptocurrency Investment Platform?

Najlepszym brokerem Cryptocurrency Investment Platform jest IC Markets. Uważamy IC Markets za jednego z najlepszych brokerów Platformy Inwestycyjnej Kryptowalut, ponieważ IC Markets jest aktywnie wykorzystywany przez ponad 180000 aktywnych handlowców. IC Markets ia regulowany przez regulatorów finansowych warstwy 1, w tym Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Financial Services Authority (FSA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC). IC Markets zostały założone w 2007 roku i mają siedzibę w Australii. Możesz otworzyć rachunek handlowy na żywo z IC Markets z zaledwie 200 min depozytu.

Powiązane Najlepsze Kryptowaluty do Inwestowania Recenzje

Przeczytaj nasze recenzje na temat najlepszych kryptowalut do inwestowania wymienionych powyżej. Możesz przeczytać nasze dogłębne recenzje Najlepszej Kryptowaluty do Inwestowania poniżej.

Scroll to Top
Przewiń do góry