USA i Europa zmierzają do ekonomicznej katastrofy

Wzrost amerykańskich cen producenta Ppi

Według Clifforda Benneta, obecny stan gospodarczy USA i regionu europejskiego jako chwila nie jest dobry. W rzeczywistości uważa on, że gospodarki te zmierzają do katastrofy! Były jego poglądy, gdy niedawno pojawił się w mediach, aby omówić waluty i gospodarki światowe.

Stwierdził, że pomimo trudności gospodarczych, rzeczy są teraz bardzo łatwe. Ale dla tego, co nadchodzi, władze będą musiały naprawdę szybko stanąć na palcach! Jeśli spojrzymy na waluty, to już teraz znajdują się one w pobliżu zmiennych poziomów, a wysiłki mające na celu ich schłodzenie są niewielkie.

Aby zapewnić stabilizację walut, konieczne będą połączone wysiłki rządów i banków centralnych! W przeciwnym razie rynek walutowy może stać się bardziej zmienny!

Wcześniej pan Clifford prognozował wartości dla EUR, GBP i AUD i były one całkiem trafione… W bieżącym roku, jego zdaniem, EUR może dotknąć poziomu .88, podczas gdy GBP może dotknąć 0.95. Dla AUD jego prognoza oscyluje wokół 0,58!

Recesja jest nieunikniona!

Ekspert podzielił się również swoją opinią na temat gospodarki USA i również nie była ona dobra. Uważa on, że obecnie jest bardzo jasne, że gospodarka USA zmierza w kierunku recesji. W rzeczywistości może to nawet doprowadzić do depresji gospodarczej i będzie to nieuniknione!

Ekspert zaznaczył, że problem leży po stronie banków centralnych i rządów… Po prostu nie podejmują one wystarczających działań, aby zapobiec tym problemom gospodarczym!

Jeśli recesja gospodarcza i depresja zakończą się uderzeniem w gospodarki USA i Europy, będzie to katastrofalne dla ludzi! Wskazał również, że inne kraje, takie jak Australia, są również zagrożone ewentualną recesją!

U podstaw wszystkich tych problemów leży brak równowagi podaży i popytu oraz rosnąca inflacja na całym świecie! Jeśli te problemy nie zostaną rozwiązane, cały świat nadal będzie się obawiał recesji!

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra jest naszym najnowszym dodatkiem do zespołu profesjonalnych handlowców w inwestowaconline.com. Z 6-letnim doświadczeniem w handlu, zajmując się kryptowalutami, blockchain i możliwościami arbitrażu, Sandra jest kluczem do utrzymania naszych użytkowników na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami, co z pewnością pomoże każdemu podjąć najlepszą decyzję w świecie handlu. Kiedy nie nurkuje głęboko w liczbach, lubi wspinaczkę górską i długie spacery w Pradze, gdzie mieszka.

Scroll to Top
Przewiń do góry