Uniswap Price Forecast A Bullish Rally Could Send It 13 Higher

Uniswap Price Forecast A Bullish Rally Could Send It 13 Higher

Od ostatniego 1 tygodnia, Uniswap (UNI) handluje na byczym terytorium, ponieważ inwestorzy przenoszą się teraz w kierunku DEX, wymieniając swoje USDC na inne tokeny.

Nagły napływ inwestorów doprowadził do zwiększenia wolumenu obrotu w Uniswap i innych tokenach. To również napędza rajd odzyskiwania w Uniswap.

Na początek, dane z Uniswap DEX ujawniają, że traderzy bazujący na USDC stanowią 55% całkowitego wolumenu. To nagłe zainteresowanie handlem pojawia się w czasie, gdy Fed ogłosił nowy instrument pożyczkowy dla banków.

Raport CPI jest pozytywny dla kryptowalut

Uniswap, Bitcoin (BTC) i inne monety stały się bycze po raporcie CPI z USA. Rynek spodziewał się negatywnej niespodzianki, ale odczyt na poziomie 6,0% w jakiś sposób uspokoił rynki.

Jeśli presja zakupowa będzie się dalej nasilać, token UNI również przedłuży swój obecny rajd i może osiągnąć poziom 6,362 USD (50 EMA). Po tym, następnym oczywistym oporem będą inne linie EMA, takie jak 100 i 200, na wykresie dziennym.

Linia 200 EMA (dzienna) jest obecna w pobliżu 6,581 USD i okaże się poważną przeszkodą w porównaniu do linii 50 lub 100 EMA.

Gdy 200 EMA zostanie pokonana przez byki z UNI, następnym oporem będzie poziom cenowy 7.212 USD. W dniu 2021 lutego poziom ten był bezskutecznie testowany przez byki UNI.

Eksperci uważają, że przełamanie poziomu 7,212 USD odwróci byczy sentyment na UNIWAP. W rzeczywistości napędziłoby token około 13% – 14% wyżej niż jego obecne poziomy handlowe.

Z drugiej strony istnieje również szansa, że Uniswap może odwrócić kierunek i zacząć handlować niżej. W takim przypadku 100 EMA (dzienna) obecna w pobliżu 6,318$ okaże się bardzo przydatna dla byków.

W najgorszym scenariuszu przełamanie tego horyzontalnego wsparcia zepchnie Uniswap do dotknięcia wsparcia przy 6,294 USD. W międzyczasie jednak, bias i prognoza ustalona przez ekspertów jest skierowana w górę.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra jest naszym najnowszym dodatkiem do zespołu profesjonalnych handlowców w inwestowaconline.com. Z 6-letnim doświadczeniem w handlu, zajmując się kryptowalutami, blockchain i możliwościami arbitrażu, Sandra jest kluczem do utrzymania naszych użytkowników na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami, co z pewnością pomoże każdemu podjąć najlepszą decyzję w świecie handlu. Kiedy nie nurkuje głęboko w liczbach, lubi wspinaczkę górską i długie spacery w Pradze, gdzie mieszka.

Scroll to Top
Przewiń do góry