Trading212 Jeden Największy Broker w Uk i Europie.

Trading212 Jeden Największy Broker w Uk i Europie.

Podczas blokady pandemii koronawirusa COVID-19, inwestorzy z całego świata skupili się na intensywnie wciągających zajęciach, takich jak day trading.

Ze względu na znaczny wzrost wolumenu handlu detalicznego, broker bez prowizji Trading 212 odnotował wzrost liczby kont finansowanych do 600 000 w 2020 roku.

Główna linia produktów firmy obejmuje bezpłatne inwestowanie frakcyjne w ponad 3.000 międzynarodowych akcji, ETF-ów, walut i produktów pochodnych, a także filmy instruktażowe, fora dyskusyjne i narzędzia analityczne.

Z AutoInvest i Pie, firma ostatnio skupiła się na zrównoważonym i zautomatyzowanym inwestowaniu.

Mimo że narzędzia są w fazie beta, pozwalają użytkownikom rozpocząć tworzenie swoich portfeli, lub „Pies”, jak określa je Trading 212, przy użyciu intuicyjnej technologii automatycznego inwestowania i rebalansowania.

Zautomatyzowane inwestowanie, według Ashminova, „jest kluczową częścią naszej przyszłości, ponieważ zapewnia nam wspaniały potencjał rozwoju i obniżenia kosztów dla klientów. 'Day trading może być teraz popularny, ale to minie, tak jak każdy taki cykl, kiedy wszyscy nagle chcą handlować w dzień i spekulować,’

Wkrótce pojawi się nowe pokolenie, a oni będą mieli bardzo wysokie standardy dotyczące doświadczenia użytkownika. Sprzeciwiają się nadmiernym prowizjom i opłatom. Chcą przyjaznego dla użytkownika interfejsu i umów bez drobnego druku, twierdził. Są dość niezależni, a my się do tego dostosowujemy.

Zdecydowanie chcemy doświadczyć tego samego stopnia wzrostu, jaki mamy w Wielkiej Brytanii pod względem rozwoju.

W całej Europie, Trading 212 dąży do bycia najbardziej uznaną i godną zaufania platformą handlową. Aby pomóc inwestorom poczuć się pewniej, firma dąży do uzyskania licencji bankowości inwestycyjnej, aby osiągnąć ten cel.

'Kolejną fazą jest wprowadzanie innowacji za pomocą nowych narzędzi i demokratyzacja zarządzania majątkiem w ogóle, nie tylko handlu i inwestowania.’

'Naszym kluczowym przesłaniem jest to, że jeśli zaczniesz teraz, gdy masz 20 lat, mając tylko kilka funtów każdego dnia, do czasu przejścia na emeryturę będziesz miliarderem. Wierzę, że kiedy uruchomi się go w następnym miesiącu, znacząco odróżni nas od konkurencji.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra jest naszym najnowszym dodatkiem do zespołu profesjonalnych handlowców w inwestowaconline.com. Z 6-letnim doświadczeniem w handlu, zajmując się kryptowalutami, blockchain i możliwościami arbitrażu, Sandra jest kluczem do utrzymania naszych użytkowników na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami, co z pewnością pomoże każdemu podjąć najlepszą decyzję w świecie handlu. Kiedy nie nurkuje głęboko w liczbach, lubi wspinaczkę górską i długie spacery w Pradze, gdzie mieszka.

Scroll to Top
Przewiń do góry