Srebro (XAG/USD) handluje w pobliżu 24,65 USD przed FOMC

Srebro (XAG/USD) handluje w pobliżu 24,65 USD przed FOMC

Dzień wcześniej srebro (XAG/USD) odbiło się od minimów na poziomie 24,30 USD, ale nie zdołało tego wykorzystać i straciło impet. Jednocześnie niedźwiedzia presja na biały metal również nie jest tak duża, co spowodowało, że zaczął on szukać nowego impulsu.

Na razie biały metal jest notowany w pobliżu poziomu 24,65 USD po utracie 0,15% swojej wartości w ciągu dnia. Patrząc w przyszłość, biały metal otrzyma kolejny kierunek z posiedzenia FOMC – decyzja o odejściu od obecnej polityki będzie bycza dla srebra, podczas gdy trzymanie się obecnej polityki będzie niedźwiedzie dla białego metalu.

Wszystkie oczy na posiedzenie FOMC

Jeśli spojrzymy na perspektywy techniczne srebra, niedawne przełamanie 50 SMA mówi nam, że dominującym tematem jest niedźwiedź. Jednak wskaźniki na wykresie dziennym, a nawet godzinowym, nadal znajdują się na plusie. Jest to więc czynnik, który mówi nam, że potrzebna jest większa ostrożność, ponieważ kierunek nadal nie jest jasny.

Co więcej, traderzy wahają się również, czy wejść na całość w srebro i inne aktywa, ponieważ wysokie posiedzenie FOMC jest tuż za rogiem i prawdopodobnie zachęci do ogromnej płynności.

Jednocześnie 50 SMA na 4-godzinnym wykresie srebra znajduje się obecnie na poziomie 24,85 USD. To poziom, który okaże się główną przeszkodą dla srebrnych byków przed poziomem 25,00 USD. Wszelkie dalsze wzrosty srebrnych byków pozostaną ograniczone w pobliżu poziomu 25,25 USD.

Z drugiej strony, 24,30 USD to tygodniowe minimum, które będzie działać jako wsparcie dla traderów srebra. Jakakolwiek dalsza presja spadkowa doprowadzi nas do poziomu 24,00 USD, a następnie 23,65 USD, a następnie 23,60 USD.

Na razie jakiekolwiek duże ruchy na srebrnym metalu są bardzo mało prawdopodobne, ponieważ na resztę tygodnia zaplanowano kilka ważnych wydarzeń.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra jest naszym najnowszym dodatkiem do zespołu profesjonalnych handlowców w inwestowaconline.com. Z 6-letnim doświadczeniem w handlu, zajmując się kryptowalutami, blockchain i możliwościami arbitrażu, Sandra jest kluczem do utrzymania naszych użytkowników na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami, co z pewnością pomoże każdemu podjąć najlepszą decyzję w świecie handlu. Kiedy nie nurkuje głęboko w liczbach, lubi wspinaczkę górską i długie spacery w Pradze, gdzie mieszka.

Scroll to Top
Przewiń do góry