Prognoza DOGE: Oczekuje się 40% zwyżki z celem 0,0952 USD

Prognoza DOGE: Oczekuje się 40% zwyżki z celem 0,0952 USD

Wykres Dogecoin (DOGE) pokazuje interesujący rozwój sytuacji, ponieważ „formacja opadającego klina” jest bardzo bliska wybicia ceny. Jeśli cena DOGE wybije się z tej formacji, doprowadzi to do znacznego wzrostu dla DOGE.

Jeśli jednak DOGE nie wybije się z formacji i faktycznie cofnie się do środka, utrudni to sytuację posiadaczom DOGE.

Na razie prognoza DOGE sugeruje bycze wybicie, ponieważ DOGE utknął w formacji klina od 31 października. Od tego dnia DOGE osiąga szczyty i dołki w taki sposób, że przypomina formację opadającego klina.

Wysokie szanse na 18 – 40% zwyżki

Jeśli DOGE z powodzeniem wybije się z formacji, prawdopodobnie nastąpi 40% wzrost i cena altcoina wzrośnie do około 0,0952 USD. Możemy osiągnąć ten cel zysku, znajdując odległość między swing low a swing high do 0,0688 (punkt wybicia).

Wskaźnik RSI sugeruje również, że DOGE osiągnął punkt krytyczny, ponieważ waha się nieco powyżej 50. Tak więc, jeśli dojdzie do wybicia, RSI również przechyli się w kierunku strefy zwyżkowej, a tym samym zwiększy szanse na dotknięcie celu 0,0952 USD.

Inna prognoza sugeruje, że nastąpi 18% wzrost Dogecoina i prawdopodobnie dotknie poziomu 0,0816 USD, który jest również trudnym oporem. Następnie kolejnym celem dla DOGE będzie poziom 0,0952 USD, który został już omówiony powyżej.

Pomimo wszystkich tych byczych prognoz, istnieje również szansa na rajd w dół, który doprowadzi do -7% ruchu w DOGE. W takim przypadku cena DOGE spadnie w kierunku strefy wsparcia 0,0550 USD. Aby tak się stało, poziom 0,0593 USD będzie musiał zostać przełamany w tygodniowym przedziale czasowym.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra jest naszym najnowszym dodatkiem do zespołu profesjonalnych handlowców w inwestowaconline.com. Z 6-letnim doświadczeniem w handlu, zajmując się kryptowalutami, blockchain i możliwościami arbitrażu, Sandra jest kluczem do utrzymania naszych użytkowników na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami, co z pewnością pomoże każdemu podjąć najlepszą decyzję w świecie handlu. Kiedy nie nurkuje głęboko w liczbach, lubi wspinaczkę górską i długie spacery w Pradze, gdzie mieszka.

Scroll to Top
Przewiń do góry