Prognoza dla Shiba Inu (SHIB): 10% rajd jest na kartach

Prognoza dla Shiba Inu (SHIB): 10% rajd jest na kartach

Analiza techniczna Shiba Inu (SHIB) pokazuje, że moneta przechodzi przez fazę wyczerpania. Jednocześnie wykresy SHIB pokazują również, że istnieją szanse na wycofanie, co może być dobrym znakiem dla tych kupujących, którzy mogą poczekać.

Na razie szanse na cofnięcie w połączeniu z pozytywnymi oznakami wskaźnika dynamiki pokazują, że Shiba Inu (SHIB) wkrótce doświadczy zwyżkowego wzrostu.

Więcej wzrostów przed SHIB

Moneta zyskała już 16% wzrostu po tym, jak miała bycze przełamanie trendu spadkowego. W tym samym czasie SHIB utworzył również szczyt w pobliżu poziomu 0.00000824 kilka dni temu. Wydaje się jednak, że SHIB znalazł się pod presją sprzedaży po utworzeniu swing high.

Ogólnie rzecz biorąc, wskaźnik RSI pokazuje niedźwiedzią dywergencję na wykresie Shiba Inu (SHIB), co jest oznaką odwrócenia trendu. W większości przypadków pogląd ten jest prawdziwy, ale może również prowadzić do cofnięcia w przypadku silnej presji zakupowej.

Dlatego można śmiało powiedzieć, że szanse na porażkę byków SHIB są bardzo niskie. Tak więc bardziej odpowiednią prognozą jest konsolidacja monety Shiba Inu (SHIB). Umożliwi to kupującym z boku dołączenie do trendu, a tym samym pchnie monetę wyżej.

Biorąc pod uwagę to tło, niektórzy analitycy wzywają do 11% wzrostu wartości Shiba Inu (SHIB). Biorąc pod uwagę niedawny optymizm na rynku kryptowalut, sensowne jest, aby Shiba Inu (SHIB) również dołączył do zabawy!

Wręcz przeciwnie, niektórzy analitycy wzywają również do -4,5% spadku w Shiba Inu (SHIB), co spowoduje spadek do strefy wsparcia 0,00000709. Ale szanse na wzrostowy rajd w Shiba Inu (SHIB) są wyższe w porównaniu z niedźwiedzim rajdem.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra jest naszym najnowszym dodatkiem do zespołu profesjonalnych handlowców w inwestowaconline.com. Z 6-letnim doświadczeniem w handlu, zajmując się kryptowalutami, blockchain i możliwościami arbitrażu, Sandra jest kluczem do utrzymania naszych użytkowników na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami, co z pewnością pomoże każdemu podjąć najlepszą decyzję w świecie handlu. Kiedy nie nurkuje głęboko w liczbach, lubi wspinaczkę górską i długie spacery w Pradze, gdzie mieszka.

Scroll to Top
Przewiń do góry