Prognoza dla Ripple Xrp Gotowy na przebicie 20

Ripple planuje odkupić akcje o wartości 285 mln USD

Wykres techniczny Ripple (XRP) sugeruje, że cena szybko zbliża się do ważnego poziomu oporu. Jeśli otrzymamy bycze wybicie z tego poziomu, doprowadzi to do dużego ruchu byczego w kryptowalucie.

Według analityków istnieje szansa, że Ripple (XRP) może dodać 20% do swojej wartości. Istnieje jednak również szansa, że otrzymamy nagłe wyprzedanie zanim nastąpi faktyczne wybicie. W takim przypadku byki z Ripple (XRP) mogą znaleźć się w pułapce, a nawet zostać zlikwidowane.

XRP zaliczył ostatnio kilka niższych szczytów i wciąż tkwi w przedłużającym się trendzie spadkowym. Jeśli połączymy punkty swingowe z linią trendu, możemy zobaczyć, że poziom oporu jest spadkowy. Na razie Ripple udało się wytworzyć byczy świecznik (wykres dzienny), ale wciąż jest zbyt wcześnie, aby wybrać stronę kupna.

Zainteresowanie kupujących wciąż utrzymuje się w Ripple (XRP)

Jeśli spojrzymy na akcję cenową XRP od niedawna, to okaże się, że zainteresowanie kupujących wciąż żyje i kopie. Staje się to bardziej widoczne, gdy spojrzymy na 30, 50 i 100 EMA na wykresie dziennym. A kiedy otrzymamy re-test tych EMA na wykresie dziennym, będzie to kolejna dobra wiadomość dla kupujących.

Największym wyzwaniem pozostaje jednak spadkowa linia trendu, która utrzymuje się od kilku lat. Jeśli bykom z XRP uda się ją przebić, a następnie z dobrym momentum ponownie przetestować, szanse na 20-procentowy rajd staną się bardzo wysokie.

Jeśli tak się stanie, wtedy Ripple (XRP) ruszy w kierunku 0,493 USD, a następnie w kierunku 0,596 USD, jeśli bycza presja pozostanie wysoka.

Istnieje jednak również szansa, że XRP może spotkać się z poważną presją sprzedaży po zakwestionowaniu spadkowej linii trendu. To mogłoby jeszcze bardziej zepchnąć Ripple (XRP) w dół, a tym samym opóźni odrodzenie.

Wreszcie, musimy również wziąć pod uwagę ogólny sentyment na rynku kryptowalut. To również może mieć duży wpływ na cenę Ripple (XRP) w najbliższej przyszłości.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra jest naszym najnowszym dodatkiem do zespołu profesjonalnych handlowców w inwestowaconline.com. Z 6-letnim doświadczeniem w handlu, zajmując się kryptowalutami, blockchain i możliwościami arbitrażu, Sandra jest kluczem do utrzymania naszych użytkowników na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami, co z pewnością pomoże każdemu podjąć najlepszą decyzję w świecie handlu. Kiedy nie nurkuje głęboko w liczbach, lubi wspinaczkę górską i długie spacery w Pradze, gdzie mieszka.

Scroll to Top
Przewiń do góry