Maklerzy wydają rekomendację „trzymaj” dla akcji 88 Inc.

Maklerzy wydają rekomendację "trzymaj" dla akcji 88 Inc.

Według ostatniego raportu, około 16 domów maklerskich przyznało ocenę „trzymaj” dla akcji 8×8 inc. Jest również jeden analityk, który przyznał ocenę sprzedaj dla akcji 8×8. Podczas gdy większość analityków uważa, że trzymanie akcji jest najlepszym ruchem. Jest również jeden analityk, który wierzy w kupno akcji 8×8 inc.

Jak wynika z analizy, cel około 6 dolarów jest ustawiony dla 8×8 inc na następny rok. Jest to średni cel wyznaczony przez wielu brokerów, którzy przeprowadzili szeroko zakrojone badania dotyczące technicznych i fundamentalnych perspektyw spółki.

Według Northland Securities, idealny cel cenowy dla akcji 8×8 wynosi 8 dolarów. Zostało to ujawnione w raporcie badawczym opublikowanym kilka miesięcy temu.

Podobnie, inny analityk uważa, że cena docelowa dla 8×8 wynosi około 6$ – 5$. Według nich, ocena neutralna jest idealna dla akcji 8×8.

Natomiast Morgan Stanley przedstawił jeszcze niższą cenę docelową dla akcji 8×8 inc. Według nich w najbliższej przyszłości będzie ona w przedziale 4 – 5 dolarów.

Jest też kilku analityków, którzy nadali akcji ocenę równą wadze. Niedawno Wells Fargo wydało również notę, w której dali do zrozumienia, że będą obniżać cel cenowy 8×8 w przedziale $4-$5. Ponadto nadali akcji rating „niedoważaj”. Natomiast według Wedbush, akcje 8×8 mają rating neutralny, a cena docelowa na poziomie 7$ jest bardzo rozsądna.

W sumie, perspektywy dla akcji 8×8 są bardzo mieszane, ponieważ niektórzy wzywają do wstrzymania, a inni do sprzedaży, a nawet kupna. Jednak biorąc pod uwagę perspektywę powolnych podwyżek stóp w 2023 roku, istnieje szansa, że akcje 8×8 mogą znaleźć pewne wsparcie ze strony rynku. Dlatego też mądrze byłoby zwrócić uwagę również na inne akcje technologiczne w USA.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra jest naszym najnowszym dodatkiem do zespołu profesjonalnych handlowców w inwestowaconline.com. Z 6-letnim doświadczeniem w handlu, zajmując się kryptowalutami, blockchain i możliwościami arbitrażu, Sandra jest kluczem do utrzymania naszych użytkowników na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami, co z pewnością pomoże każdemu podjąć najlepszą decyzję w świecie handlu. Kiedy nie nurkuje głęboko w liczbach, lubi wspinaczkę górską i długie spacery w Pradze, gdzie mieszka.

Scroll to Top
Przewiń do góry