Kurs USD/CHF powyżej wsparcia na poziomie 0,8500 przy słabej dynamice

Kurs USD/CHF powyżej wsparcia na poziomie 0,8500 przy słabej dynamice

To drugi dzień z rzędu, w którym USD/CHF pozostaje ujemny, ponieważ handluje w pobliżu strefy wsparcia 0.85. USD/CHF znajduje się pod presją, ponieważ inwestorzy są teraz przyklejeni do nadchodzącego CPI i potencjalnych obniżek stóp procentowych.

Wskaźnik RSI na USD/CHF pokazuje, że dominująca siła rynkowa jest niedźwiedzia, a RSI drukuje poniżej 50. Ponadto odczyt MACD jest nadal poniżej środkowej linii, co oznacza, że dynamika pozostanie słaba.

Transakcje usd / chf muszą obserwować wsparcie 0.8450

Jeśli sytuacja się utrzyma, USD / CHF ma znacznie większe ryzyko spadku poniżej strefy wsparcia 0.85. Spowoduje to wysłanie pary w kierunku strefy wsparcia 0.8460 – 0.8450. Przełamanie nawet tych poziomów wyśle kupujących USD w kierunku kolejnego wsparcia obecnego w pobliżu 0.84.

Jeśli spojrzymy na wzrost, następnym poziomem, który traderzy USD / CHF muszą obserwować, jest 0.8547. Jest to poziom, na którym znajduje się również 21 EMA, co czyni go jeszcze bardziej krytycznym. Po pokonaniu przeszkody 0.8547, USD/CHF będzie miał prostą drogę w kierunku uchwytu 0.86.

Na wykresie dziennym USD/CHF punkt obrotu S1 znajduje się na poziomie 0.8502. Bardziej solidne wsparcie (S2) można zobaczyć w pobliżu 0.8491, które może służyć jako baza dla USD/CHF.

Z drugiej strony, dzienny R1 dla USD/CHF znajduje się na 0.853, a następnie R2 na 0.8547. Gdy byki USD / CHF przekroczą R1 i R2, następna przeszkoda (R3) będzie w pobliżu 0.8558.

Gdy USD/CHF dotknie 0.8558, szanse na odwrócenie w ciągu dnia wzrosną, ponieważ jest to ostatnia strefa oporu na wykresie dziennym.

Obecny sentyment USD/CHF wskazuje, że dolar ma kłopoty w stosunku do CHF (franka szwajcarskiego). CHF korzysta również z byczego EUR, ponieważ gracze rynkowi oczekują na następujące wydarzenia o wysokiej zmienności.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra jest naszym najnowszym dodatkiem do zespołu profesjonalnych handlowców w inwestowaconline.com. Z 6-letnim doświadczeniem w handlu, zajmując się kryptowalutami, blockchain i możliwościami arbitrażu, Sandra jest kluczem do utrzymania naszych użytkowników na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami, co z pewnością pomoże każdemu podjąć najlepszą decyzję w świecie handlu. Kiedy nie nurkuje głęboko w liczbach, lubi wspinaczkę górską i długie spacery w Pradze, gdzie mieszka.

Scroll to Top
Przewiń do góry