Konsolidacja cen Solana Sol wskazuje na 70 Upside.

Konsolidacja cen Solana Sol wskazuje na 70 Upside.

Kurs Solana (SOL) zbliża się do punktu wybicia, który może podyktować dalszy kierunek rozwoju tego altcoina. Jeśli otrzymamy udane przełamanie tej formacji, będzie to widok godny uwagi dla byczych inwestorów.

Na razie wydaje się, że Solana (SOL) może zyskać nawet 70% zwyżki, gdy tylko uda jej się skutecznie wybić ponad swój obecny wzór wybicia.

Ostatnia akcja cenowa Solany (SOL) pokazuje odwróconą formację H&S, która formuje się już od prawie roku. Technicznie rzecz biorąc, ta formacja oznacza odwrócenie dna i składa się z 2 ramion + 1 głowy.

Cena Solana (SOL) może osiągnąć poziom 37,21 dolarów.

W tej chwili wszystkie oczy zwrócone są na linię szyi odwróconej formacji H&S, która powie nam, czy otrzymamy bycze przełamanie czy nie. W przypadku, gdy dojdzie do przełamania poniżej dolnego szczytu odwróconej formacji H&S, wówczas spowoduje to, że techniczny wzór stanie się nieważny.

Zgodnie z mierzonym celem, istnieje szansa na prawie 71,09% wzrost ceny Solana (SOL), co doprowadzi ją do poziomu 37,21 USD.

W momencie pisania tego tekstu, cena Solana (SOL) konsolidowała tuż poniżej odwróconej linii szyi H&S, co sugeruje, że jest to silny opór.

Podobnie, ostatnia akcja cenowa sugeruje również bardzo niską zmienność w Solanie (SOL), co jest powszechne przed okresami wysokiej zmienności i wybiciem.

A biorąc pod uwagę, jak ostatni wzór cenowy zajął kilka miesięcy, mądrze byłoby poczekać na zamknięcie powyżej linii szyi na przynajmniej wykresie D1. Ponadto, kilka udanych zamknięć powyżej linii szyi na wykresie D1 doda więcej wiarygodności do wybicia.

Patrząc poza byczą prognozę na poziomie 37,21 USD, następny ważny poziom znajduje się na 38,92 USD, który jest również ważnym oporem. Jeśli Solana (SOL) zdoła dotrzeć do tego poziomu, oznaczałoby to 80% zwyżkę.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra jest naszym najnowszym dodatkiem do zespołu profesjonalnych handlowców w inwestowaconline.com. Z 6-letnim doświadczeniem w handlu, zajmując się kryptowalutami, blockchain i możliwościami arbitrażu, Sandra jest kluczem do utrzymania naszych użytkowników na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami, co z pewnością pomoże każdemu podjąć najlepszą decyzję w świecie handlu. Kiedy nie nurkuje głęboko w liczbach, lubi wspinaczkę górską i długie spacery w Pradze, gdzie mieszka.

Scroll to Top
Przewiń do góry