Jakie są najlepsze cechy biura maklerskiego Admiral Markets?

Jakie są najlepsze cechy biura maklerskiego Admiral Markets?

W 2001 roku firma brokerska znana jako Admiral Markets otworzyła działalność. Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji dokonała rejestracji i przyznała brokerowi licencję na prowadzenie działalności (ASIC). Z cyklem gotówkowym sięgającym 40 mld USD, Admiral Markets prowadzi obecnie działalność w ponad 40 krajach. Broker jest w posiadaniu dożywotniej licencji Federal Financial Markets Service. Reguluje go również Financial Conduct Authority (FCA). Jedną z jego cech wyróżniających jest dostęp do FX+Project. W 2002 roku New Europe Magazine przyznał Admiral Markets nagrodę „Forex 2012” („Best of the Best”).

W zatłoczonym sektorze brokerów MetaTrader-only, którzy zapewniają niewiele, jeśli w ogóle, dodatkowych możliwości platformy, Admiral Markets wyróżnia się. Admiral Markets jest liderem w tej dziedzinie pod względem wybitnych materiałów instruktażowych w 2022 roku.

Regulowany w Jordanii, na Cyprze i w Australii przez ASIC, CySEC i FCA (przez JSC).

Ponad 48 000 klientów i ponad 82 miliony dolarów w aktywach klientów są obsługiwane przez 340 pracowników Admiral Markets.

Dostępnych jest 8 425 symboli handlowych, w tym 3 827 CFD i 4 598 exchange-traded instruments (non-CFD) i zapewnia specjalną kolekcję narzędzi do kontrolowania ryzyka związanego ze zmiennością.

Konkurencyjna cena dla EUR/USD; opłata 6 USD jest dodawana do 0,7 pip całkowitego kosztu dla jego konta opartego na prowizji.

Dwa czynniki, które odróżniają różne typy kont, które Admirals oferuje, to obsługiwana platforma handlowa i struktura cenowa. Możesz wybrać pomiędzy kontami MT4 i MT5, które obsługują odpowiednie platformy handlowe MetaTrader, jeśli chodzi o platformy handlowe.

Otwarcie konta w Admirals jest szybką i prostą procedurą w 100% cyfrową. Wypełnienie formularzy i przesłanie wszystkich wymaganych dokumentów zajmuje około 30 minut. Twoje konto zostanie zatwierdzone po zakończeniu pracy w ciągu jednego dnia.

Ponieważ Admirals (Admiral Markets) regularnie i w sposób przejrzysty sporządza sprawozdania finansowe, fakt, że spółka matka Admirals, Grupa Admirals, jest notowana na giełdzie, jest bardzo korzystny dla bezpieczeństwa. Wszystko to wskazuje na wysoki poziom bezpieczeństwa Admirals.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra jest naszym najnowszym dodatkiem do zespołu profesjonalnych handlowców w inwestowaconline.com. Z 6-letnim doświadczeniem w handlu, zajmując się kryptowalutami, blockchain i możliwościami arbitrażu, Sandra jest kluczem do utrzymania naszych użytkowników na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami, co z pewnością pomoże każdemu podjąć najlepszą decyzję w świecie handlu. Kiedy nie nurkuje głęboko w liczbach, lubi wspinaczkę górską i długie spacery w Pradze, gdzie mieszka.

Scroll to Top
Przewiń do góry