Handel z Fxpro

Handel z Fxpro

FxPro została założona w 2006 roku i działa w sektorze CFD i Spread Betting w Wielkiej Brytanii. Od tego czasu firma zrealizowała ponad 455 milionów zamówień, a Global Brands Magazine nazwał ją najbardziej niezawodną marką Forex w Wielkiej Brytanii w 2017 roku. Z ponad 1 866 000 kont klientów, operacjami w 173 krajach i 100 milionami w kapitale Tier 1, firma jest obecnie globalna. FCA, CySEC, FSCA i SCB zajmują się ich regulacją.

Doświadczenie przeglądarki desktopowej jest porównywalne z tym na rynku i umożliwia inwestorom bezproblemowe zawieranie transakcji z przejrzystymi cenami. Dostępne są również wykresy z różnymi badaniami i wskaźnikami. Hedging nie jest dostępny w MT 5 i po prostu anuluje zlecenia offsetowe, chociaż przedsiębiorcy mogą nadal tworzyć konfigurowalne listy obserwacyjne i pozostawiać zlecenia warunkowe.

Dzięki kompatybilności aplikacji zarówno z systemem iOS, jak i Android, FxPro oferuje silną ofertę mobilną. Standardowe funkcje bezpieczeństwa obejmują możliwość korzystania z Apple Touch ID jako alternatywy logowania. Listy obserwacyjne mogą być po prostu dostosowane, a liczne listy są również opcją.

Narzędzia badawcze i insighty w FxPro są lepsze niż średnia dla sektora. Podobnie jak wielu brokerów, FxPro zapewnia kalendarz makroekonomiczny dla klientów, aby śledzić znaczące wydarzenia, które mogą poruszyć rynki. Dodatkowo, dostarczają kilka fundamentalnych badań dziennych i współpracują z Trading Central w celu dostarczenia analizy technicznej.

Poprzez cTrader, potężną platformę kodowania algo i wskaźników technicznych, która umożliwia inwestorom projektowanie własnych algorytmicznych strategii handlowych i niestandardowych wskaźników, FxPro zapewnia inwestorom handel algorytmiczny. Dodatkowo FxPro zapewnia klientom dostęp do wirtualnego serwera prywatnego (VPS), który umożliwia im wgrywanie i obsługę doradców MT4 Ext Advisors i algo botów przez całą dobę bez konieczności utrzymywania otwartego terminalu handlowego.

Jak wielu brokerów, FxPro nie pobiera opłat od większości transakcji. Promują oni fakt, że nie posiadają drogiego biurka transakcyjnego, co umożliwia im przekazanie oszczędności klientom. Według FxPro, znaczna część ich przepływu zleceń może być dopasowana wewnętrznie z powodu ogromnej ilości transakcji dokonywanych przez ich klientów. W ten sposób mogą zmniejszyć ryzyko i koszty bez narażania integralności zleceń.

Dla inwestorów FX i CFD, którzy szukają szerokiej gamy rynków handlowych, FxPro jest idealną opcją. Wyróżniają się od rywali na rynku wyborem par walutowych i możliwością handlu indeksami akcji, kryptowalutami, towarami i kontraktami terminowymi. Jednak bardziej regularni handlowcy i eksperci mogą odkryć, że opłaty zmniejszają ich zyski.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra jest naszym najnowszym dodatkiem do zespołu profesjonalnych handlowców w inwestowaconline.com. Z 6-letnim doświadczeniem w handlu, zajmując się kryptowalutami, blockchain i możliwościami arbitrażu, Sandra jest kluczem do utrzymania naszych użytkowników na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami, co z pewnością pomoże każdemu podjąć najlepszą decyzję w świecie handlu. Kiedy nie nurkuje głęboko w liczbach, lubi wspinaczkę górską i długie spacery w Pradze, gdzie mieszka.

Scroll to Top
Przewiń do góry