EURUSD pozostaje ujemny poniżej 1,0950

EURUSD pozostaje ujemny poniżej 1,0950

EUR/USD można zobaczyć w pobliżu uchwytu 1.0950, co pokazuje, że pozostaje na ujemnym terytorium. Niedźwiedzi trend na EUR/USD wynika z popytu na USD, ponieważ rynki przygotowują się na publikacje ważnych danych z USA.

Wykres techniczny EUR/USD sugeruje, że musi być więcej jasności co do tego, co nas czeka. Na przykład EUR/USD D1 wskazuje, że sentyment jest niedźwiedzi do neutralnego. Ponadto 20 SMA obecna w pobliżu uchwytu 1.0970 również nadal wysyła kupujących EUR niżej.

Jeśli chodzi o średnie kroczące z dłuższymi okresami, nie wykazują one żadnego kąta, co sugeruje brak kierunku. Podobnie, większość wskaźników technicznych jest nadal neutralna, co wskazuje, że na rynku nie ma wystarczającej liczby kupujących EUR.

Wykres 4-godzinny pokazuje, że sprzedający euro są pod kontrolą

Krótkoterminowy trend EURO/DOllar wskazuje na rosnące ryzyko ruchu w dół. Na przykład wykres 4-godzinny nadal drukuje świece poniżej 20 SMA i 100 SMA, podczas gdy 200 SMA zapewnia bardzo potrzebne wsparcie.

Podobnie wykres EUR/USD pokazuje, że większość wskaźników dynamiki również waha się w pobliżu linii środkowej, co sugeruje, że inwestorzy są zdezorientowani. Jeśli chodzi o wskaźnik RSI, znajduje się on w pobliżu poziomu 43, co oznacza, że sprzedający EUR są nadal silni.

Jeśli spojrzymy na poziome poziomy wsparcia, najbliższy z nich to 1,0920, gdzie znajduje się również 200 SMA. Kolejne poziomy to 1,0885, a następnie 1,0840.

I odwrotnie, poziomy oporu, które EUR/USD musi obserwować, znajdują się na 1,0970, a następnie na 1,1000. Następnie krótkoterminowy opór można znaleźć na 1,1015, a następnie silny na 1,1060.

Podsumowując, ton otaczający EUR/USD jest łagodny, z większą szansą na spadek. Zakres handlu jest również bardzo wąski, ponieważ EUR/USD utknął między ważnymi SMA. Co więcej, rynki oczekują również odczytu CPI, aby dostosować swoje pozycje w USD.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra jest naszym najnowszym dodatkiem do zespołu profesjonalnych handlowców w inwestowaconline.com. Z 6-letnim doświadczeniem w handlu, zajmując się kryptowalutami, blockchain i możliwościami arbitrażu, Sandra jest kluczem do utrzymania naszych użytkowników na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami, co z pewnością pomoże każdemu podjąć najlepszą decyzję w świecie handlu. Kiedy nie nurkuje głęboko w liczbach, lubi wspinaczkę górską i długie spacery w Pradze, gdzie mieszka.

Scroll to Top
Przewiń do góry