EUR/JPY testuje poziom 159,00 jako wsparcie, przed nami bardziej niedźwiedzi wzrost

EUR/JPY testuje poziom 159,00 jako wsparcie, przed nami bardziej niedźwiedzi wzrost

Passa spadkowa EUR/JPY trwa nadal, ponieważ krzyż również niedawno przetestował wsparcie w pobliżu 159,00. Według ekspertów, negatywna presja na EUR/JPY utrzyma się w perspektywie krótko- i średnioterminowej i prawdopodobnie spowoduje spadek kursu o kilkaset par.

Chociaż istnieje wiele poziomów wsparcia poniżej 159,00, najważniejszy z nich można zobaczyć na 158,62, gdzie znajduje się 100 SMA. Jednak ten poziom wsparcia zapewni jedynie tymczasową ulgę dla EUR/JPY, ponieważ oczekuje się dalszego spadku pary.

Wsparcie na poziomie 154,34 pozostaje istotne

Następny jest poziom 154,34, który jest głównym wsparciem dla byków EUR/JPY, ponieważ był to najniższy poziom w październiku. Chociaż krzyż doświadcza negatywnej presji, analitycy uważają, że długoterminowe perspektywy są nadal pozytywne, ponieważ EUR / JPY handluje powyżej 200 SMA na wykresie D1.

200 SMA na EUR/JPY D1 można zobaczyć w pobliżu poziomu 153,71, który jest nadal daleko od obecnego handlu powyżej uchwytu 159.

Jeśli spojrzymy na ważne proste średnie kroczące na D1, 20-okresowa SMA jest obecna na 162.25. 50 SMA, która pokazuje średnioterminowy trend EUR/JPY, znajduje się na poziomie 159,78, podczas gdy 100 SMA znajduje się w pobliżu 158,64.

Możemy więc powiedzieć, że EUR/JPY jest obecny powyżej 100 SMA i 200 SMA na wykresie D1. Jednak 20 SMA i 50 SMA są teraz powyżej bieżącej ceny handlowej EUR / JPY, co pokazuje, że trend średnio- i krótkoterminowy jest teraz niedźwiedzi.

Jednym z czynników, który umożliwi EUR/JPY zmianę na plus, są jastrzębie komentarze przedstawicieli EBC. Jednocześnie gołębie komentarze i rozmowy o kontynuacji wspierającej polityki pieniężnej przez BOJ również będą wspierać bycze EUR/JPY.

Biorąc pod uwagę obecną akcję cenową EUR/JPY, wydaje się, że powrót do 100 SMA jest wysoce prawdopodobny. To, jak krzyż walutowy zareaguje na tym poziomie cenowym, dostarczy traderom wskazówek na temat tego, co nas czeka.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra jest naszym najnowszym dodatkiem do zespołu profesjonalnych handlowców w inwestowaconline.com. Z 6-letnim doświadczeniem w handlu, zajmując się kryptowalutami, blockchain i możliwościami arbitrażu, Sandra jest kluczem do utrzymania naszych użytkowników na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami, co z pewnością pomoże każdemu podjąć najlepszą decyzję w świecie handlu. Kiedy nie nurkuje głęboko w liczbach, lubi wspinaczkę górską i długie spacery w Pradze, gdzie mieszka.

Scroll to Top
Przewiń do góry