Elon Musk twierdzi, że na Twitterze pracuje 2300 aktywnych pracowników

Elon Musk twierdzi, że na Twitterze pracuje 2300 aktywnych pracowników

Elon Musk uderzył Twitter po raz kolejny z jego najnowszym tweecie, w którym powiedział, że firma ma 2300 aktywnych pracowników. Ten tweet nie jest bez kontekstu, choć – Wcześniej, punkt informacyjny twierdził, że Elon Musk znacznie zmniejszył liczbę pracowników na Twitterze. Jak podał punkt informacyjny, tylko 1300 aktywnych pracowników pracowało dla firmy.

Outlet twierdził również, że mniej niż 550 inżynierów pracowało dla firmy technologicznej Twitter. Podano, że około 75 osób pracujących na Twitterze jest na urlopie. Ale najbardziej niepokojącą wiadomością było to, że obejmował on również około 40 inżynierów, jak również.

Wygląda jednak na to, że miliarder pojawił się w sieci, aby wyrównać rachunki i przedstawić rzeczywiste fakty. Według Elona Muska, raport podany przez serwis informacyjny jest mylący i błędny. Wyjaśnił również, że w Twitterze pracuje około 2300 osób, a liczba ta nie wynosi 1300.

Dalej wyjaśnił również, że setki pracowników firmy wciąż pracują nad zapewnieniem zaufania i bezpieczeństwa platformy. Do tego dochodzą jeszcze tysiące wykonawców, którzy pracują w tym dziale.

Odkąd Elon Musk przejął Twittera, wprowadza wiele zmian, a redukcja zatrudnienia była jedną z nich. Ogólnie rzecz biorąc, Elon Musk zwolnił mniej więcej połowę pracowników Twittera. Dodatkowo wprowadził program blue tick, który zakończył się fiaskiem z powodu problemów ze spamem.

Wydaje się, że istnieje różnica 1000 pracowników od tego, co twierdzą gazety i CEO Twittera. Biorąc pod uwagę, że Twitter jest prywatną firmą, nie ma powodu, aby Elon Musk podzielić się wrażliwe informacje, jak to! Ale wydaje się, że Elon Musk jest w pełni wykorzystać platformę Twitter ustawić rekord prosto o Twitter.

Teraz czekamy na to, aż serwis informacyjny albo skoryguje swoją wiadomość, albo wymyśli więcej argumentów na poparcie swojego oświadczenia.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra jest naszym najnowszym dodatkiem do zespołu profesjonalnych handlowców w inwestowaconline.com. Z 6-letnim doświadczeniem w handlu, zajmując się kryptowalutami, blockchain i możliwościami arbitrażu, Sandra jest kluczem do utrzymania naszych użytkowników na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami, co z pewnością pomoże każdemu podjąć najlepszą decyzję w świecie handlu. Kiedy nie nurkuje głęboko w liczbach, lubi wspinaczkę górską i długie spacery w Pradze, gdzie mieszka.

Scroll to Top
Przewiń do góry