Dow Futures pozostają bez zmian

Dow Futures pozostają bez zmian

W przeważającej części kontrakty terminowe na akcje w USA pozostają bez większych zmian, gdyż zakres handlowy był bardzo wąski. Pod koniec dnia handlowego ukazały się dane o sprzedaży detalicznej z USA, które poprawiły nastroje inwestorów.

Jednak pomimo publikacji danych o sprzedaży detalicznej, Nasdaq 100 Futures, S&P 500 Futures, & Dow Jones Futures miały jedynie zakres handlowy około 0,1%.

Podczas przedłużonych godzin handlu, Roku odnotował wzrost o 11,% po poprawieniu przychodów i zmniejszeniu straty. Jak wynika z raportów, straty w IV kwartale wyniosły jedynie 1,70/akcję w porównaniu do oczekiwań na poziomie 1,72/akcję.

Podobnie przychody wyniosły 867,1 mln dolarów wobec oczekiwanej wartości 802,12 mln dolarów. Stwierdzenie, że Roku zaskoczył rynek tym rewelacyjnym wynikiem nie byłoby wcale złe.

Pozytywne wyniki CSCO, ROKU i TWLO

Jeśli rozejrzymy się wokół, Cisco Systems (CSCO) również wzrosło o 3,2% po tym, jak jego 2. kwartalny EPS dotknął 0,88 USD w porównaniu do oczekiwań 0,85 USD. A rzeczywiste przychody wyniosły 13,60 mld dolarów wobec oczekiwanej wartości 13,41 mld dolarów.

Podobnie Twilio również podskoczyło o 12,5% wyżej po tym, jak opublikowało EPS za IV kwartał w wysokości około 0,22 USD. A przychody TWLO wyniosły około 1,02 mld dolarów, podczas gdy rynki oczekiwały wartości tylko 1 mld dolarów.

Shopify, który jest notowany na NYSE, spadł o 9,8% po tym jak zaraportował znacznie lepszy EPS od oczekiwań rynku. W zestawieniu z Cisco & Twilio to dodatkowy przypadek biorąc pod uwagę, że Shopify miało nawet lepszy wynik przychodów na poziomie 1,73 mld USD wobec oczekiwań na poziomie 1,65 mld USD.

Patrząc w przyszłość, mamy indeks cen producentów, housing starts, dane jobless claims oraz publikacje indeksu Philadelphia Fed Manufacturing. Ponadto, dwaj urzędnicy Fed (Bullard i Mester) wygłoszą przemówienia w dalszej części dnia.

Nestle, Applied Materials, Hasbro, Dropbox i Doordash Inc.

Ogólnie rzecz biorąc, Dow Jones dodał do indeksu 0,1% lub 38,8 punktów. Jeśli chodzi o S&P 500, to wzrost wyniósł 0,3% lub około 11,5 punktu. Jeśli chodzi o rynki obligacji w USA, rentowność 10-letniej obligacji zawisła na poziomie 3,815%.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra jest naszym najnowszym dodatkiem do zespołu profesjonalnych handlowców w inwestowaconline.com. Z 6-letnim doświadczeniem w handlu, zajmując się kryptowalutami, blockchain i możliwościami arbitrażu, Sandra jest kluczem do utrzymania naszych użytkowników na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami, co z pewnością pomoże każdemu podjąć najlepszą decyzję w świecie handlu. Kiedy nie nurkuje głęboko w liczbach, lubi wspinaczkę górską i długie spacery w Pradze, gdzie mieszka.

Scroll to Top
Przewiń do góry