Dla kogo Plus500 jest idealny?

Dla kogo Plus500 jest idealny

Podstawową działalnością Plus500, znaku towarowego Plus500 Ltd, jest dostarczanie lewarowanych kontraktów CFD, dostarczanych za pośrednictwem niestandardowej platformy handlowej przez Internet i inne środki elektroniczne.

Firma z siedzibą w Izraelu została założona w 2008 roku i działa za pośrednictwem wielu spółek zależnych w Europie i regionie Azji i Pacyfiku. Jest zarejestrowana w niezbędnych organach regulacyjnych. Plus500 rezydentów Stanów Zjednoczonych.

Plus500 Ltd., notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (LSE), jest spółką giełdową należącą do indeksu FTSE 250. Financial Conduct Authority (FCA #509909) jest odpowiedzialny za autoryzację i nadzorowanie Plus500UK Ltd., firmy z siedzibą w Londynie.

Plus500 jest brokerem CFD, który zapewnia dostęp do handlu kontraktami CFD na opcje na kilku rynkach. Różnią się one od konwencjonalnych opcji tym, że są rozliczane w gotówce i umożliwiają spekulacyjne przewidywanie ceny bazowego instrumentu referencyjnego w przyszłości.

Osoba, która chce minimalnych kosztów handlowych, dostępu do szerokiej gamy rynków finansowych i prostego, użytecznego interfejsu handlowego, powinna wybrać Plus500. Dzięki rozsądnym spreadom i braku kosztów, platforma handlowa Plus500 zapewnia dostęp do ponad 2000 kontraktów CFD. Doświadczony trader, który lubi robić interesy ręcznie i uważa, że tańszy koszt jest uzasadniony, biorąc pod uwagę brak dodatkowych funkcji oferowanych przez niektórych rywali, powinien być tym przyciągnięty.

Plus500 jest oczywiście przeznaczony dla użytkowników, którzy chcą prostej platformy handlowej bez potrzeby korzystania ze skomplikowanych funkcji. Spready brokera są rozsądne, co pomaga utrzymać wydatki na niskim poziomie, a jego własny interfejs WebTrader jest prosty w użyciu. Nadzór Financial Conduct Authority zapewnia klientom Plus500 U.K. dodatkowe bezpieczeństwo.

Nowi inwestorzy muszą zrozumieć, że Plus500 oferuje wyłącznie handel kontraktami CFD. Handel CFD to handel lewarowany o wysokim ryzyku, który umożliwia spekulację na ruchach cen. Nie jesteś właścicielem bazowych aktywów finansowych podczas handlu kontraktami CFD Plus500. Chociaż kontrakty CFD Plus500 wymagają niższych depozytów niż ekspozycja na rynek i mogą skutkować dużymi zyskami lub stratami w oparciu o dźwignię finansową, możesz stracić więcej niż zdeponowana kwota. Handluj tylko pieniędzmi, które możesz stracić podczas handlu z Plus500.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra jest naszym najnowszym dodatkiem do zespołu profesjonalnych handlowców w inwestowaconline.com. Z 6-letnim doświadczeniem w handlu, zajmując się kryptowalutami, blockchain i możliwościami arbitrażu, Sandra jest kluczem do utrzymania naszych użytkowników na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami, co z pewnością pomoże każdemu podjąć najlepszą decyzję w świecie handlu. Kiedy nie nurkuje głęboko w liczbach, lubi wspinaczkę górską i długie spacery w Pradze, gdzie mieszka.

Scroll to Top
Przewiń do góry