Credit Suisse Prognoza ceny akcji Boeinga ustawiona na 220

Prezes Credit Suisse sugeruje finalizację transakcji z Ubs w poniedziałek

Według Credit Suisse, wyniki pierwszego kwartału Boeinga (BA) rozminą się z szacunkami rynku. Jednak pomimo tego niepowodzenia, krótkoterminowe perspektywy dla Boeinga wyglądają bardzo solidnie.

Na podstawie tych informacji analitycy Credit Suisse podnieśli prognozę ceny akcji spółki do 220 dolarów. Wcześniej analitycy Credit Suisse wyznaczyli cenę docelową dla akcji spółki na poziomie 200 dolarów.

Mimo, że prognozowana cena akcji Boeinga została przesunięta wyżej, Credit Suisse utrzymał neutralną rekomendację dla Boeinga.

Przewidywane wypływy z Boeinga wyniosą 1,96 mld USD

Credit Suisse dodał, że FCF za I kwartał ma mieć wypływ w wysokości 1,96 mld dolarów, co jest niższe od szacunków Wall Street na poziomie 1,5 mld dolarów.

Nie możemy jednak pominąć faktu, że wartość 1,96 mld USD to i tak znacznie lepiej niż wypływ 3,6 mld USD z zeszłego roku. Największym powodem, dla którego widać było poprawę FCF w przypadku Boeinga jest likwidacja zapasów 787.

Patrząc w przyszłość Credit Suisse uważa, że techniczne, a nawet fundamentalne perspektywy Boeinga (BA) są bardzo solidne, przynajmniej w krótkim terminie.

Ponadto Credit Suisse ujawnił, że wszelkie dobre wiadomości związane ze stopami procentowymi również bardzo pomogłyby akcjom Boeinga (BA) na rynku.

Ogólnie rzecz biorąc, posiadanie akcji Boeinga jest całkowicie opłacalne, gdy wchodzimy w wyniki. Jednak wiadomość o przerwaniu podwyżek stóp procentowych prawdopodobnie odegra kluczową rolę w określeniu dalszego kierunku rynku akcji jako całości.

Jest jeszcze zbliżający się Paris Air Show, który będzie ważnym wydarzeniem dla firm z branży lotniczej, takich jak Boeing. Jeśli spółce uda się pozyskać duże zamówienia podczas pokazu, to jeszcze bardziej poprawi to perspektywy.

Krótko mówiąc, Credit Suisse jest byczo nastawiony do akcji Boeinga i nawet podniósł swoją wycenę akcji.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra jest naszym najnowszym dodatkiem do zespołu profesjonalnych handlowców w inwestowaconline.com. Z 6-letnim doświadczeniem w handlu, zajmując się kryptowalutami, blockchain i możliwościami arbitrażu, Sandra jest kluczem do utrzymania naszych użytkowników na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami, co z pewnością pomoże każdemu podjąć najlepszą decyzję w świecie handlu. Kiedy nie nurkuje głęboko w liczbach, lubi wspinaczkę górską i długie spacery w Pradze, gdzie mieszka.

Scroll to Top
Przewiń do góry