AUD/NZD rośnie w pobliżu 1,09, wykazuje oznaki wyczerpania

AUD/NZD rośnie w pobliżu 1,09, wykazuje oznaki wyczerpania

AUD/NZD jest notowany z optymistycznym impetem i osiągnął już poziom 1,0930 (maksimum z października). Eksperci uważają jednak, że dynamika wzrostu AUD/NZD z każdym dniem staje się coraz wolniejsza.

Na wykresie AUD/NZD H1 cena zbliżyła się już do 50 SMA. Z drugiej strony 200 SMA na H1 nadal wspiera AUD / NZD.

Oczekuje się spadku AUD/NZD

Na tygodniowym wykresie AUD/NZD punkt obrotu znajduje się na poziomie 1,0890, który można wykorzystać do oceny trendu tej pary walutowej. Na razie AUD/NZD znajduje się powyżej punktu obrotu, ale może się to zmienić, ponieważ para wykazuje oznaki wyczerpania.

Jeśli AUD/NZD odzyska impet, kolejnym bezpośrednim oporem będzie R1, znajdujący się na poziomie 1,0950. A jeśli spojrzymy w dół, poziomy wsparcia, na które należy uważać, to 1,09, 1,085 i 1,0825.

Na wykresie dziennym AUD/NZD akcja cenowa wykazuje oznaki nadmiernego wzrostu, podczas gdy MACD i RSI również wykazują warunki wykupienia. W przypadku wskaźnika MACD interesujące będzie sprawdzenie, ile czasu zajmie zmaterializowanie się niedźwiedzich sygnałów. Ale szerszy obraz jest taki, że bycze tempo AUD / NZD powoli zanika, w oparciu o wskaźniki techniczne.

Dlatego można śmiało powiedzieć, że długoterminowy trend AUD/NZD staje się teraz neutralny. 200 SMA również nie wykazuje nachylenia i znajduje się na poziomie 1,0820. Tak więc jakakolwiek dalsza sprzedaż AUD/NZD odeśle nas z powrotem do poziomu 1,08, który jest również ważną strefą wsparcia.

Jakakolwiek większa sprzedaż AUD/NZD spowoduje dalszy spadek w kierunku 1,0660, a następnie poziomów 1,06 i 1,055.

100 SMA na wykresie AUD/NZD nadal znajduje się powyżej 200 SMA na poziomie 1,082. Jest to znak, że większy trend jest nadal zwyżkowy dla AUD/NZD, ale może się to zmienić, ponieważ różnica między tymi dwiema liniami maleje.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra jest naszym najnowszym dodatkiem do zespołu profesjonalnych handlowców w inwestowaconline.com. Z 6-letnim doświadczeniem w handlu, zajmując się kryptowalutami, blockchain i możliwościami arbitrażu, Sandra jest kluczem do utrzymania naszych użytkowników na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami, co z pewnością pomoże każdemu podjąć najlepszą decyzję w świecie handlu. Kiedy nie nurkuje głęboko w liczbach, lubi wspinaczkę górską i długie spacery w Pradze, gdzie mieszka.

Scroll to Top
Przewiń do góry