AUD/JPY konsoliduje się w pobliżu 94,50-95,0, ponieważ rynek pozostaje ostrożny

AUD/JPY konsoliduje się w pobliżu 94,50-95,0, ponieważ rynek pozostaje ostrożny

Konsolidacja jest obecnie główną fazą na AUD/JPY, ponieważ gracze rynkowi czekają na kolejny kluczowy katalizator. Na razie zakres handlowy AUD/JPY wynosi od 94,50 do 95,00 (50 pipsów).

Wczoraj para krzyżowa zanotowała wzrost i zakończyła dzień z zyskiem 0.32%. Jednak dzisiaj para handluje w pobliżu 94.98 i spada w ciągu dnia ze zmianą -0.02%.

Działania BoJ i YCC Tweak

Ta zmiana w AUD / JPY ma związek z faktem, że ta para krzyżowa obejmuje JPY jako jedną z głównych walut. Mówiąc prościej, wszelkie działania BoJ mogą również wpłynąć na AUD/JPY. Ostatnio rynek mówi o pogłoskach o zmianie YCC, co wspiera JPY i spycha AUD/JPY w dół.

Na wykresie dziennym AUD/JPY akcja cenowa pozostaje boczna i jest bardzo bliska wejścia w chmurę wskaźnika Ichimoku. Wskazuje to na brak trendu, który może utrzymywać się przez wiele dni/tygodni. Jednak w tym przypadku cena AUD / JPY dostająca się do chmury jest niedźwiedzim znakiem, który doprowadzi do większego spadku.

Ponieważ mówimy o większym spadku w AUD / JPY, warto przyjrzeć się nadchodzącym poziomom wsparcia. Pierwszym wsparciem jest poziom 94,65, który pokrywa się również z dołkiem z 30 października. Następny jest poziom wsparcia 93,96, a następnie 93,50.

Jeśli sprzedający AUD/JPY pokonają wszystkie te przeszkody, następnym przystankiem będzie 93.05 – 93.00. Jeśli spojrzymy na górną stronę, mamy 95,00, który może być postrzegany jako pierwszy główny opór na plusie, a następnie 95,52, a następnie 95,89. Po tych wszystkich poziomach najważniejszym oporem jest 96,00, który jest również okrągłą liczbą.

Na wykresie dziennym 20 SMA znajduje się na 94,91, a 50 SMA na 94,77. Jakakolwiek zmiana trendu na AUD/JPY będzie wymagała wyraźnego przełamania tych dynamicznych stref oporu (20 i 50 SMA).

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra jest naszym najnowszym dodatkiem do zespołu profesjonalnych handlowców w inwestowaconline.com. Z 6-letnim doświadczeniem w handlu, zajmując się kryptowalutami, blockchain i możliwościami arbitrażu, Sandra jest kluczem do utrzymania naszych użytkowników na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami, co z pewnością pomoże każdemu podjąć najlepszą decyzję w świecie handlu. Kiedy nie nurkuje głęboko w liczbach, lubi wspinaczkę górską i długie spacery w Pradze, gdzie mieszka.

Scroll to Top
Przewiń do góry