O nas

Ivan Bergman

Ivan Bergman

Ivan Bergman jest Social Trading Team Leader i Binary Options Specialist w inwestowaconline.com. Ivan wnosi dziesięcioletnie doświadczenie w branży z okresu pracy w Wielkiej Brytanii, gdzie pracował jako doradca rynkowy dla głównego brytyjskiego brokera papierów wartościowych.
Pascal Wong

Pascal Wong

Prawdopodobnie najbardziej pozytywnie nastawiona osoba w naszym zespole. To jest Pascal Wong. Pascal jest pasjonatem możliwości handlowych na rynkach azjatyckich. Zajmuje się również naszymi środkowo-wschodnimi i azjatyckimi brokerami, aby upewnić się, że wszystkie informacje na naszej stronie inwestowaconline.com są aktualne. Pascal niedawno przeniósł się z Chin na Mauritius, gdzie cieszy się słonecznymi dniami na plaży wraz z powiększającą się rodziną. Pascal mówi po chińsku, francusku, rosyjsku i angielsku.

Sandra Summers

Sandra Summers

Sandra jest naszym najnowszym dodatkiem do zespołu profesjonalnych handlowców w inwestowaconline.com. Z 6-letnim doświadczeniem w handlu, zajmując się kryptowalutami, blockchain i możliwościami arbitrażu, Sandra jest kluczem do utrzymania naszych użytkowników na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami, co z pewnością pomoże każdemu podjąć najlepszą decyzję w świecie handlu. Kiedy nie nurkuje głęboko w liczbach, lubi wspinaczkę górską i długie spacery w Pradze, gdzie mieszka.

Simon Leblanc

Simon Leblanc

Doświadczenie przychodzi z wiekiem, a Simon jest tego doskonałym przykładem. Urodził się i wychował we Francji, a zainteresowanie inwestycjami wykazywał już od najmłodszych lat. Simon prowadzi codzienną działalność w inwestowaconline.com, zarządzając naszym wielojęzycznym zespołem przedstawicieli handlowych. Jego pasją są akcje i udziały frakcyjne. Simon również ściśle współpracuje z naszymi brokerami, aby utrzymać najwyższe wymagania regulacyjne aktualne. Simon mówi biegle po francusku, hiszpańsku i portugalsku.

Scroll to Top
Przewiń do góry